دیمه نیوز
امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61066
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
 •   

  برگزاری جشن نیکوکاری در مدرسه امیرکبیر شهرستان فیروزکوه

  مراسم جشن نیکوکاری در مدرسه امیرکبیر شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم روز نیکو کاری با حضور کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، ارجمندیان، ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره)، محمد درویش متولی، رئیس شورای شهرستان و معاونت پرورشی اداره ی آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در مدرسه […]


  مراسم جشن نیکوکاری در مدرسه امیرکبیر شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم روز نیکو کاری با حضور کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، ارجمندیان، ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره)، محمد درویش متولی، رئیس شورای شهرستان و معاونت پرورشی اداره ی آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در مدرسه ی پسرانه ی امیر کبیر برگزار شد.

  مهندس کریمی در این مدرسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز نیکوکاری از زحمات مسئولین و کادر مدیریتی آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد و خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: خداوند سرنوشت هیچ کس را تغییر نمی دهد مگر خودشان بخواهند.

  وی در ادامه با تاکید بر حسن رفتار و گفتار افزود: همانطور که خداوند متعال امر کرده است باید احترام بزرگترها و یکدیگر را نگاه داریم، از دعوا و خشونت پرهیز کنیم و با یکدیگر به مهربانی و نیکی سخن بگوییم و برخورد کنیم؛ اگر زمانی کار زشتی از کسی سر بزند موجب ناراحتی خانواده ی خود و خداوند می شود اما بیش از همه خودش را آزار داده است.

  معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری با اشاره به جشن نیکوکاری بیان داشت: امروز در تمام مدارس این جشن باشکوه برگزار می شود که نشانگر مهربانی و احسان دانش آموزان است؛ حال که در آستانه ی نوروز هستیم و برخی از هموطنان توان تهیه خوراک و پوشاک نو و تازه را ندارند، فرزندان ما آنها را فراموش نکرده اند و با کمک های خودشان ثابت می کنند احسان و نیکوکاری را فرا گرفته اند و شادی خودشان را با یکدیگر تقسیم می کنند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها