دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
 •   

  تیم اقتصادی دولت دوازدهم نیازمند ترمیم است/ وعده های دولت در حوزه اشتغال محقق نشده است

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نسبت به تیم اقتصادی دولت انتقاد جدی دارم، ادامه داد: متاسفانه دکتر روحانی آسیب هایی که از تیم اقتصادی خود می بیند آسیب های مشهودی است و تیم دولت در زمینه معیشت و ایجاد اشتغال معدل قابل قبولی را کسب نکرده است. به گزارش پایگاه خبری […]


  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نسبت به تیم اقتصادی دولت انتقاد جدی دارم، ادامه داد: متاسفانه دکتر روحانی آسیب هایی که از تیم اقتصادی خود می بیند آسیب های مشهودی است و تیم دولت در زمینه معیشت و ایجاد اشتغال معدل قابل قبولی را کسب نکرده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حجت‌الاسلام احد آزادیخواه،  اظهارکرد: نسبت به فعالیت های اقتصادی استاندار همدان رضایت دارم و برای توسعه اقتصادی استان خود را به هر آب و آتشی می زند.

  وی با تاکید بر اینکه نسبت به تیم اقتصادی دولت انتقاد جدی دارم، ادامه داد:متاسفانه آقای دکتر روحانی آسیب هایی که  از تیم اقتصادی خود می بیند آسیب های مشهودی است.

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه نرخ ارز وگرانی دلار، بسیاری از مصادیق نظم اقتصادی بازار را به هم ریخته است، گفت: این موضوع ضعف تیم اقتصادی دولت را نشان می دهد.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موسسات مالی و اعتباری و با بیان اینکه مقصر بخش عمده ای از آن بانک مرکزی بود و می توان آن را برخی اشکالات دیگر در بخش اقتصادی دولت دانست، تصریح کرد: بسیاری از وعده های که دولت برای ایجاد اشتغال داد محقق نشده است و این نگران کننده است.

  آزادیخواه با بیان اینکه مطالبه شغل توسط مردم از دولت یک مطالبه جدی و فراگیر است، خاطرنشان کرد: دولت باید برای ایجاد اشتغال  و رونق اقتصادی در جامعه تلاش خود را مضاعف و دو چندان کند.

  وی با اشاره به اینکه اگر دولت تلاشی درزمینه اشتغال و رونق اقتصادی داشته است به نتیجه نرسیده است، افزود: مشکل اصلی مردم اشتغال است و متاسفانه این دغدغه آنها هنوز حل نشده است.

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان تیم دولت در زمینه معیشت و ایجاد اشتغال معدل قابل قبولی را کسب نکرده است،ادامه داد: در برنامه ششم توسعه ایجاد یک میلیون و ۵۰۰ هزار شغل به صورت سالانه تعیین شد اما متاسفانه این امر محقق نشده است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها