دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60527
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
 •   

  خطر داعش کماکان منطقه و جهان را تهدید می‌کند

  وزیر امور خارجه ایران گفت: افراط، داعش خطری هستند  که کماکان منطقه و حتی جهان را تهدید می‌کند و نیاز به برنامه‌ریزی برای مقابله دراز مدت و مبنایی دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه همایش “الگوی‌های نظم منطقه در جهان پسا داعش”  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: […]


  وزیر امور خارجه ایران گفت: افراط، داعش خطری هستند  که کماکان منطقه و حتی جهان را تهدید می‌کند و نیاز به برنامه‌ریزی برای مقابله دراز مدت و مبنایی دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه همایش “الگوی‌های نظم منطقه در جهان پسا داعش”  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمهوری اسلامی در برخورد با عواملی که نظم منطقه را تهدید می‌کنند، نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

  ظریف گفت:  افراط، داعش خطری هستند  که کماکان منطقه و حتی جهان را تهدید می‌کند و نیاز به برنامه‌ریزی برای مقابله دراز مدت و مبنایی دارد. این برنامه‌ریزی باید در حوزه فرهنگی و ایجاد شبکه‌های همکاری و گفت‌وگو بین کشورهای منطقه مشهود باشد.

  وی بیان گرد: امیدوارم جمهوری اسلامی که در مراحل قبلی و چند سال اخیر در این مقابله پیشتاز و سردمدار بوده است، در مراحل بعدی هم به همین ترتیب برای مقابله با افراط و گسترش فرهنگ گفت‌وگو و اشتراک مساعی به‌ویژه در منطقه خلیج فارس عمل کند.

  منبع: تهران نیوز

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • Alexa Traffic Rank