دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
 •   

  زن در جامعه غربی به انحطاط کشیده شده در حالی که در اسلام قداست دارد

  معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش فیروزکوه در مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) گفت: حضرت زهرا (س) الگویی نمونه برای بانوان جامعه ی اسلامی است و بانوان ما باید همواره ایشان را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند تا در زندگی دنیوی و اخروی خود موفق و سربلند باشند. به گزارش پایگاه […]


  معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش فیروزکوه در مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) گفت: حضرت زهرا (س) الگویی نمونه برای بانوان جامعه ی اسلامی است و بانوان ما باید همواره ایشان را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند تا در زندگی دنیوی و اخروی خود موفق و سربلند باشند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و هفته ی زن و غرص نهال به مناسبت هفته ی منابع طبیعی با حضور محمد درویش متولی رئیس شورای شهرستان فیروزکوه و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش، مهندس جویباری رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه به همراه جمعی از مسئولین ۱۹ اسفندماه در دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه (س) برگزار شد.

  محمد درویش متولی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته ی زن بیان داشت: معلمین باید علاوه بر آموزش علم، نکات تربیتی را در کلاس ها بازگو کنند، چرا که تربیت دانش آموزان خصوصآ دختران از جهت اینکه مادران آینده هستند در کنار مسائل علمی بسیار مهم و قابل توجه است.

  وی در ادامه با اشاره به جایگاه زن در اسلام افزود: بانوان در دین اسلام جایگاه رفیع و ارزشمندی دارند، در حالی که در عرب جاهلیت زن کوچک شمارده میشد و دختران را زنده به گور می کردند؛ همین مسائل سبب شد تا سوره ی مبارک کوثر در شان بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه (س) نازل شود. حضرت فاطمه (س) افتخار پدر گرامی خود شدند و تا ابد ایشان و فرزندانشان افتخار عالم اسلام خواهند بود.

  درویش متولی در ادامه تصریح کرد: زنان جامعه ی ما باید خطراتی که تهدیدشان می کند را بشناسند تا بتوانند در مقابل توطئه های دشمن باستند.

  معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت تربیت صحیح افزود: فرزندان نعمت الهی هستند و تربیت صحیح آنها از وظایف خانواده و جامعه است؛ فرزند سالم و شایسته است که می تواند نسل را حفظ کند و جنسیت او تفاوتی ندارد؛ جامعه ی غرب مدعی است بین حقوق زن و مرد تفاوتی قائل نیست اما آنها می خواهند زن را به انحطاط بکشند و از آنها در جهت اهداف خودشان استفاده کنند، در حالی که زن در اسلام قداست دارد؛ حضرت زهرا (س) الگویی نمونه برای بانوان جامعه ی اسلامی است و بانوان ما باید همواره ایشان را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهند تا در زندگی دنیوی و اخروی خود موفق و سربلند باشند.

  لازم به ذکر است در این مراسم از دانش آموزان برتر و معلمین پر تلاش این مدرسه تقدیر به عمل آمد.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها