دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 60964
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
 •   

  عدم استاندارد ترافیکی میدان امام رضا (ع) باید به زودی برطرف شود

  جلسه ی شورای ترافیک شهرستان با حضور مسولین ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مثبتی که در این حوزه به ویژه توسط پلیس راه و راهور، راهداری و شهرداری ها صورت گرفته است، گفت: تحولات خوبی در […]


  جلسه ی شورای ترافیک شهرستان با حضور مسولین ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مثبتی که در این حوزه به ویژه توسط پلیس راه و راهور، راهداری و شهرداری ها صورت گرفته است، گفت: تحولات خوبی در سنوات گذشته انجام شده که باید با همکاری تداوم داشته باشد؛ مجموعه شهرداری تلاش های ارزنده ای داشته اند و با جهت گیری صحیح و کمک فرمانداری و بخشداری ها شاهد سرعت بخشیدن به این روند خواهیم بود.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: تخصیص جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری باید محقق شود‌، در پی موافقت نامه هایی که مبادله می شوند تخصیص ها باید تعلق بگیرند.

  یوسفی جمارانی در ادامه اظهار داشت: بحث مربوط به معبر ۱۸ متری و زیرگذر با تلاش های مستمر و همت شهردار تا پایان سال ۹۷ به اتمام برسد تا مشکلات ترافیکی شهر حل شود.

  وی در خصوص آب گرفتگی مجاور ساختمان هلال احمر تصریح کرد: باید بازدید میدانی صورت گیرد و راهکار ها بررسی و با نظر کارشناسان اقدام به رفع معضل شود.

  همچنین با اشاره به میدان امام رضا (ع) شهر فیروزکوه در محور جاده ی گدوگ تصریح کرد: در حال حاضر خطرات ترافیکی میدان امام رضا (ع) از مهم ترین مباحث است و عدم استاندارد ترافیکی منطقه باید به زودی بررسی و برطرف شود؛ شهرداری با بهره گیری از مشاورین صاحب صلاحیت نظر فنی برای اصلاح هندسی میدان را به شورای ترافیک شهرستان ارائه دهد.

  فرماندار فیروزکوه در پایان اظهار داشت: زمانی که حادثه ای رخ می دهد مسئولین نباید از خود سلب مسئولیت کنند؛ انتظار است که با تلاش و همکاری در صدد رفع مسائل و مشکلات برآیند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها