دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61016
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
 •   

  فروش های فوق العاده به مناسبت نوروز باید تحت نظارت کیفیت و نرخ مصوب باشند

  جلسه ستاد تنظیم بازار ویژه نوروز ۹۷ در شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد تنظیم بازار ویژه نوروز ۹۷ به ریاست خانم ارجمندی، معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور جعفر پرچ، شهردار شهر فیروزکوه، مصلحی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، بنداد کرمانی، سرپرست شبکه […]


  جلسه ستاد تنظیم بازار ویژه نوروز ۹۷ در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد تنظیم بازار ویژه نوروز ۹۷ به ریاست خانم ارجمندی، معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور جعفر پرچ، شهردار شهر فیروزکوه، مصلحی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر مسولین ذیربط در محل اداره ی صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

  در این جلسه ارجمندی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و نظارت مسئولین مربوطه در طول سال جاری، در خصوص بحث گشت مشترک بیان داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته گشت مشترک جدیت بیشتری را می طلبد؛ تحقق این امر در گرو این است که گشت ها به صورت مستمر و با تعداد دفعات بیشتر باشد تا با تلاش های بیش از پیش صورت پذیرد.

  همچنین وی در ادامه افزود: نظارت ها نباید به رستوران های درون شهری محدود شوند و تمام رستوران هایی که در محور مواصلاتی شهرستان فیروزکوه هستند باید حتما مدنظر قرار گرفته شوند.

  معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: کیفیت محصولاتی که عرضه می شوند خصوصا مواد غذایی، نان و مواد غذایی مصرفی در رستوران ها باید مورد نظارت بیشتری قرار بگیرند.

  وی با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز اظهار داشت: فروش های فوق العاده به مناسبت نوروز باید تحت نظارت کیفیت و نرخ مصوب باشند و به اطلاع عموم رسانده شوند.

  ارجمندی در پایان تصریح کرد: تمام مسئولین و اعضا عملکرد مثبتی دارند و باید با همکاری و همدلی دیگر مسائل و مشکلات باقیمانده نیز بررسی و رفع شوند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها