دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61313
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
 •   

  نگاه جهادی تولیت آستان قدس رضوی برای رفع مشکلات مردم/ مدل مدیریتی حجت الاسلام رییسی باید الگوی سایر نهادها شود

  نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: از بهترین و موفق ترین روش ها برای حرکت رو به جلو ایران اسلامی می‌توانیم به مدل مدیریتی حجت الاسلام رییسی در آستان قدس رضوی اشاره کنیم. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص تشریح عملکرد تولیت آستان قدس […]


  نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: از بهترین و موفق ترین روش ها برای حرکت رو به جلو ایران اسلامی می‌توانیم به مدل مدیریتی حجت الاسلام رییسی در آستان قدس رضوی اشاره کنیم.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص تشریح عملکرد تولیت آستان قدس رضوی از زمان انتصاب تا حال، اظهار داشت: در این دوسال شاهد حرکت و ظرفیت جدید در بدنه آستان قدس رضوی با مدیریت حجت الاسلام رییسی هستیم.

  وی با بیان اینکه مهمترین شاخصه ای که می‌توانیم به آن بپردازیم موضوع اشتغالزایی در سیاست گذاری های جدید آستان قدس رضوی است، افزود: به عنوان مثال در برخی شهرستان ها شاهد کارهای اقتصادی هستیم که شاید وظیفه اصلی آستان هم نباشد اما برای رفع دغدغه مردم و کمک به دولت انجام می‌پذیرد.

  مقصودی با اشاره به اینکه انجام این کارها به صورت مشارکتی با مردم صورت می‌پذیرد، بیان کرد: محرومیت زدایی و توجه ویژه به فقرا و نیازمندان از دیگر رویکردهایی است که در دوره جدید شاهد شکوفایی آن هستیم.

  نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کم کردن فاصله بین مسئولین و مردم که نگاه های صاحبان اصلی انقلاب را به آرمان های امام راحل و رهبر انقلاب نزدیک و امیدوارتر می‌کند از نکات قابل قبولی است که در رویکرد جهادی حجت السلام رییسی دیده می‌شود.

  وی در ادامه عنوان کرد: امروز از بهترین و موفق ترین روش ها برای حرکت رو به جلو ایران اسلامی می‌توانیم به مدل مدیریتی حجت الاسلام رییسی در آستان قدس رضوی اشاره کنیم که البته هنوز نیاز به اصلاح و جای کار بیشتری دارد.

  مقوصدی با بیان اینکه شفاف سازی مالی از دیگر اقدامات قابل توجه ر آستان قدس رضوی است، گفت: مشکلی که امروز گریبان گیر کشور است مساله بروکراسی اداری است که مردم را اذیت می‌کند، و باید این مساله توسط تولیت استان آسیب شناسی گردد.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها