دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61338
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
 •   

  هیچ گونه افزایش قیمت نداریم

  رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه کشور گفت: تقاضا در این ایام نتوانسته بر قیمت خدمات ما تاثیر بگذارد به جرات و یقین می‌گویم که خیاطان تحت نظارت این صنف افزایش قیمتی ندادند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حبیب طهماسبی رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه کشور  در خصوص قیمت‌های این صنف در نزدیکای عید اظهار کرد: به […]


  رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه کشور گفت: تقاضا در این ایام نتوانسته بر قیمت خدمات ما تاثیر بگذارد به جرات و یقین می‌گویم که خیاطان تحت نظارت این صنف افزایش قیمتی ندادند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حبیب طهماسبی رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه کشور  در خصوص قیمت‌های این صنف در نزدیکای عید اظهار کرد: به تمامی همکاران سفارش کردیم  با مردم مدارا کنند یک درصد هم به قیمت‌ها اضافه نشده است.

  طهماسبی گفت: تقاضا در این ایام نتوانسته بر قیمت خدمات ما تاثیر  بگذارد در حالی که قیمت‌گذاری در این صنف توافق بین خیاط با مشتری  است و ما اعلام کردیم که اجرت خود را در این ایام افزایش ندهند و به جرات و یقین می‌گویم که خیاطان تحت نظارت این صنف افزایش قیمتی ندادند.

  وی با بیان اینکه خیاطی یک هنر است، تصریح کرد: اینکه خیاطی کمتر  یا بیشتر بگیرد، بسته به نوع کاری که عرضه می‌کند دارد و هر کس به اندازه هنری که خرج می‎‏‌کند از مشتر وجه دریافت می‌کنند.

  رئیس این اتحادیه با بیان وضعیت بد بازار خیاطان تصریح کرد: از نظر بازار وضعیت خوب نیست، ما در اینجا یک دورازه ورودی داریم که از تمام دنیا جنس وارد می‌شود در حالی که خروجی نداریم . به صورت وحشتانک پوشاک به صورت قاچاق یا قانونی وارد کشور می‌شود که باعث تعطیل شدن کارگاه‌های تولدی ما شده است.

  طهماسبی با بیان اینکه ۳۰درصد از واحدهای ما تعطیل شدند بیان کرد: ما بقی واحدها با ۵۰درصد از ظرفیت‌شان فعالیت می‌کنند و بی نهایت کشور در رکود است.

  وی اضافه کرد: بیشتر پارچه مردانه که برای دوخت برای خیاطان می‌آورند تولید داخل است و حدود ۸۰تا ۹۰درصد پارچه خانم‌ها که برای دوخت می‌آورند وارداتی است چرا که تولید داخل کم می‌باشد.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها