دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 63259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
 •   

  برگزاری جلسه تخصصی بررسی وضعیت مدرسه حضرت معصومه (س) فیروزکوه

  جلسه تخصصی بررسی وضعیت مدرسه حضرت معصومه، با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و مدیر و معاونین مدرسه حضرت معصومه ۲۹ فروردین ماه در اداره آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه تخصصی بررسی وضعیت مدرسه حضرت معصومه (س)، با حضور مدیر و معاونین اداره آموزش و […]


  جلسه تخصصی بررسی وضعیت مدرسه حضرت معصومه، با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و مدیر و معاونین مدرسه حضرت معصومه ۲۹ فروردین ماه در اداره آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه تخصصی بررسی وضعیت مدرسه حضرت معصومه (س)، با حضور مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش و مدیر و معاونین مدرسه حضرت معصومه (س)، ۲۹ فروردین ماه در اداره آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.

  محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش فیروزکوه، در خصوص برگزاری این جلسه اذعان داشت: طی برنامه جدیدی که از سوی شورای معاونین آموزش و پرورش فیروزکوه در سال جدید طراحی شده است، با دعوت از مدیران مدارس در جلسه شورای معاونین به بررسی وضعیت آموزشی و پرورشی مدارس به صورت تخصصی پرداخته می شود.

  وی هدف از برگزاری این جلسات را تمرکز بر مشکلات مدارس عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری این جلسه متمرکز شدن بر روی مشکلات مدارس است؛ تلاش بر این است چالش های موجود در مدارس شناسایی و برنامه ریزی به صورت ویژه برای مدارس اتخاذ شود تا شاهد کمترین نقصان در سال تحصیلی جدید باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها