دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 63065
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
 •   

  دولت و مسئولین مقابل واردات بی‌رویه کالا را بگیرند/ تولید کالای باکیفیت داخلی شرط تحقق شعار سال

  نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم ایستادگی دولت و مسئولین در برابر واردات بی رویه کالا به داخل کشور تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد مجتهد شبستری، با اشاره به شعار سال ۹۷، اظهار داشت: همه مردم و مسئولین در مقابل شعار سال مسئولیت دارند و نیز تولیدکنندگان و […]


  نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم ایستادگی دولت و مسئولین در برابر واردات بی رویه کالا به داخل کشور تاکید کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد مجتهد شبستری، با اشاره به شعار سال ۹۷، اظهار داشت: همه مردم و مسئولین در مقابل شعار سال مسئولیت دارند و نیز تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان هرکدام به نحوی در قبال شعار سال وظیفه و مسئولیت دارند و باید در راه تحقق این شعار قدم بردارند.

  وی، افزود: یکی از راه‌های تحقق یافتن اقتصاد مقاومتی اقدام برای عملی کردن شعار سال است و مردم از طریق مصرف کردن تولیدات داخلی می‌توانند به تحقق شعار سال کمک کنند.

  نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: مردم با استقبال کردن از کالاهای ایرانی و مصرف کالای ایرانی می‌توانند کمک شایانی به مشکلات اقتصادی کشور کنند.

  وی، افزود: هرکدام از افراد وظیفه‌ای برای تحقق شعار سال دارند برای مثال وظیفه‌ای که مصرف‌کنندگان دارند حمایت از تولیدات داخلی برای آبادانی و ساختن کشور است و انتظار می‌رود تا جایی که ممکن است در این راستا قدم بردارند.

  حجت‌الاسلام شبستری، بیان کرد: تولیدکنندگان وظیفه مهمی را در قبال تحقق شعار سال بر عهده دارند و تولیدکنندگان با تولید کالاهای باکیفیت و با قیمت مناسب در مصرف‌کننده انگیزه استفاده از کالاهای داخلی را به وجود آورند تا مصرف‌کننده با رغبت از تولیدات داخلی استفاده کند.

  وی، ادامه داد: مسئولین نیز هرکدام در نوبه خود برای تحقق شعار سال تلاش نمایند امروزه بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانجات با مشکلاتی بسیاری روبه‌رو هستند مسئولین با حمایت از تولیدکنندگان و پایین آوردن بهره‌های بانکی می‌توانند به شعار سال تحقق بخشند.

  عضو مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: از مسئولین انتظار می‌رود جلوی واردات بی‌رویه کالا گرفته شود و در این راستا همکاری بخش‌های همچون دولت، مجلس، نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر نهادهای زی ربط با همدیگر همکاری داشته باشند و ورود بی‌رویه کالاهای خارجی گرفته شود.

  وی، ادامه داد: قوه قضائیه می‌تواند در رابطه با مبارزه با سوداگران آن‌هایی که در قاچاق کالا به داخل کشور نقش دارند مقابله و محاکمه شوند.

  حجت الاسلام شبستری، خاطرنشان کرد: امید وارهستیم وظیفه سنگینی که مقام معظم رهبری به دوش همه افراد اعم از دولت و مردم و مسئولین گذاشته است را به نحو احسنت انجام دهیم.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها