دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 62246
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
 •   

  روز طبیعت بر فراز پارک چیتگر/تصاویر

  سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور صبح روز ۱۳ فروردین با گشت هوایی بر فراز منطقه پارک جنگلی و دریاچه چیتگر تهران، وضعیت منطقه را بررسی و حضور خود را برای عملیات‎های امدادی به خانواده‎ها و مسافرین نورزوی روز طبیعت مستقر در منطقه چیتگر و آزادراه تهران – کرج به نمایش گذاشت. به […]


  سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور صبح روز ۱۳ فروردین با گشت هوایی بر فراز منطقه پارک جنگلی و دریاچه چیتگر تهران، وضعیت منطقه را بررسی و حضور خود را برای عملیات‎های امدادی به خانواده‎ها و مسافرین نورزوی روز طبیعت مستقر در منطقه چیتگر و آزادراه تهران – کرج به نمایش گذاشت.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور صبح روز ۱۳ فروردین با گشت هوایی بر فراز منطقه پارک جنگلی و دریاچه چیتگر تهران، وضعیت منطقه را بررسی و حضور خود را برای عملیات‎های امدادی به خانواده‎ها و مسافرین نورزوی روز طبیعت مستقر در منطقه چیتگر و آزادراه تهران – کرج به نمایش گذاشت. هر ساله در آخرین روز تعطیلات نوروز که «روز آشتی با طبیعت» نام‎گذاری شده است، بسیاری از خانواده با گذراندن ساعاتی در دامان طبیعت به بوستان‎ها، پارک‌ها و مکان‌های تفریحی و خوش آب و هوای شهر رفته و اینگونه آماده شروع مجدد فعالیت‎های روزمره کاری خود در سال جدید می شوند.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها