دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 62114
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
 •   

  سردار سلیمانی درخواست فرزند شهید را قبول کرد + فیلم

  در پی انتشار فیلم درخواست دختر خردسال شهید کاظمی از حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در خواست فرزند شهید را اجابت کرد به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، در پی انتشار فیلم درخواست دختر خردسال شهید کاظمی از حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در خواست فرزند شهید را اجابت کرد. فرزند […]


  در پی انتشار فیلم درخواست دختر خردسال شهید کاظمی از حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در خواست فرزند شهید را اجابت کرد


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، در پی انتشار فیلم درخواست دختر خردسال شهید کاظمی از حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در خواست فرزند شهید را اجابت کرد.

  فرزند خردسال شهید کاظمی از شهدای مدافع حرم با انتشار ویدئویی از  سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخواست کرده بود که به خانه‌ی این شهید برود و با خانواده‌ی او دیدار کند.

  صفحه‌ اینستاگرام سردار سلیمانی با انتشار فیلمی اعلام کرد که در پی درخواست دختر خردسال شهید کاظمی برای دیدار با سردار حاج قاسم سلیمانی، وی در منزل این شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) حضور یافت و ضمن دیدار با خانواده شهید، فرزند شهید را مورد تفقد قرار داد.

  در ادامه ویدئوی این دیدار که صفحه‌ اینستاگرام سردار سلیمانی منتشر کرده است را مشاهده می‌کنید.

  نمایشگر ویدیو

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها