دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 62894
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
 •   

  شناسایی مشکلات به تنهایی کافی نیست/ارائه راهکار در دستور کار مدیران قرار گیرد

  اولین جلسه عمومی مدیران به ریاست مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در محل این اداره برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اولین جلسه عمومی مدیران به ریاست مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در محل این اداره برگزار شد. محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان […]


  اولین جلسه عمومی مدیران به ریاست مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در محل این اداره برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اولین جلسه عمومی مدیران به ریاست مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در محل این اداره برگزار شد.

  محمدرضا بنار، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک سال نو به حاضرین، تغییر فصول را نشانه ای از قدرت و عظمت خداوند دانست و  همچنین از مدیرانی که در زمینه اسکان فرهنگیان محترم در زمان تعطیلات عید خدمت رسانی کردند، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

  وی در ادامه با اشاره به آسیب های اجتماعی و تهدیدات نسل جوان خاطر نشان کرد: در سال جدید انتظار می رود از اشتباهات سال گذشته درس بگیریم و نقاط قوت را تقویت کنیم؛ آنچه که همواره مجموعه و جامعه با آن رو به رو است آسیب های اجتماعی است که گریبان گیر نسل جوان شده است؛ لذا این انتظار وجود دارد که به این موضوع مهم توجه ویژه ای شود.

  مدیر اداره اموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اهمیت جلسات مدیران اداره تصریح کرد: برگزاری جلسات مدیران به منظور ارائه راهکار در خصوص مشکلات است؛ همه می دانیم مشکل وجود دارد اما انتظار می رود با بیان مشکلات در جلسات به دنبال راهکار برای حل آن باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها