دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 61957
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
 •   

  عدم برنامه ریزی و هدف گذاری سبب بلا اثر شدن اقدامات مقطعی در حوزه گردشگری است

  فرماندار فیروزکوه گفت: تنها در صورت توجه به توسعه اقتصاد روستا و ایجاد اشتغال می توان از مهاجرت روستاییان جلوگیری کرد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندس یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از روستای گردشگری خمده بازدید […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: تنها در صورت توجه به توسعه اقتصاد روستا و ایجاد اشتغال می توان از مهاجرت روستاییان جلوگیری کرد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهندس یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، به همراه قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از روستای گردشگری خمده بازدید کردند و هم چنین نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر و دهیار این روستا برگزار شد.

  مهندس یوسفی جمارانی در این نشست ضمن تبریک سال جدید با تاکید بر اهمیت بحث گردشگری، اظهار داشت: لازم است مجموعه تهدیدها، فرصت ها، مشکلات و پیشنهادات روستا جمع بندی و به فرمانداری ارائه گردد تا مسائل این روستا که جزو روستاهای مهم گردشگری شهرستان فیروزکوه است بررسی و جهت رفع مشکلات اقدامات لازم صورت بگیرد.

  وی در ادامه با اشاره به بررسی های کارشناسانه از دید گردشگری خاطرنشان کرد: باید بررسی کارشناسی از منظر گردشگری انجام گیرد و هدف ها مشخص شود تا با پیگیری های مربوطه در صنعت گردشگری، جاذبه های گردشگری شهرستان دیده شود؛ در حوزه گردشگری امور باید با مطالعه، برنامه ریزی و طرح تنظیم شده پیش رود چرا که عدم برنامه ریزی و هدف گذاری سبب بلا اثر شدن اقدامات مقطعی می شود.

  فرماندار فیروزکوه تاکید کرد: باید در طرح ها به توسعه اقتصاد روستا و ایجاد اشتغال نیز توجه شود؛ تنها در این صورت است که می توان از مهاجرت روستاییان جلوگیری کرد و هم چنین فضاسازی شود تا روند مهاجرت به روستاها افزایش یابد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها