دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 62250
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
 •   

  لایه ای از آلودگی شهر فیروزکوه توسط آلاینده های شرکت تامین ماسه و ریخته گری+فیلم

  لایه ای از آلودگی شهر فیروزکوه توسط آلاینده های شرکت تامین ماسه و ریخته گری فیروزکوه که با چشم غیر مسلح و به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، شرکت تامین ماسه ریخته گری فیروزکوه به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه در سطح خاورمیانه است که در […]


  لایه ای از آلودگی شهر فیروزکوه توسط آلاینده های شرکت تامین ماسه و ریخته گری فیروزکوه که با چشم غیر مسلح و به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، شرکت تامین ماسه ریخته گری فیروزکوه به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه در سطح خاورمیانه است که در تولید ماسه صنعتی و مواد اولیه صنایع ماسه و ریخته گری فعالیت دارد؛ چند سالی است که مسئله آلودگی هوا و اراضی کشاورزی فیروزکوه موجبات گله و شکایت مردم شهرستان شده است؛ با شروع فصل گرما و وزش باد غالب گدوک در منطقه، گرد و غبار موجود در شرکت به سمت شهر هدایت می شود.

  رفع آلودگی و لایروبی انهار کشاورزی مزارع و زمین های اطراف این شرکت، تبدیل این صنعت به صنعتی سبز با اصلاح و افزایش تعداد بک فیلترها، نصب تجهیزات آبگیر و حذف استخرهای باطله، احیاء فضای سبز، انتقال این شرکت به خارج از شهر و … از جمله راهکارهایی ارائه شده در رفع این مشکل بود ولیکن مردم شهرستان همچنان با مسئله آلودگی ناشی از فعالیت این شرکت درگیر هستند.

  لایه ای از آلودگی شهر فیروزکوه توسط  آلاینده های شرکت تامین ماسه و ریخته گری فیروزکوه که با چشم غیر مسلح و به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است؛ این فیلم صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۵ فروردین ۹۷ ضبط و منتشر شده است.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها