دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 62228
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
 •   

  ۳ شرط سیروس مقدم برای ساخت پایتخت ۶

  کارگردان سریال «پایتخت» گفت:‌ با لحن شیرین با بخش‌هایی به نام داعش مشکلات را مطرح می‌کنیم و در واقع با آن شوخی می‌کنیم و همچنین ۳ شرط برای ساختن سری جدید این مجموعه را مطرح کرد     به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، کارگردان سریال «پایتخت» گفت:‌ با لحن شیرین با بخش‌هایی به نام داعش […]


  کارگردان سریال «پایتخت» گفت:‌ با لحن شیرین با بخش‌هایی به نام داعش مشکلات را مطرح می‌کنیم و در واقع با آن شوخی می‌کنیم و همچنین ۳ شرط برای ساختن سری جدید این مجموعه را مطرح کرد


   

   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، کارگردان سریال «پایتخت» گفت:‌ با لحن شیرین با بخش‌هایی به نام داعش مشکلات را مطرح می‌کنیم و در واقع با آن شوخی می‌کنیم و همچنین ۳ شرط برای ساختن سری جدید این مجموعه را مطرح کرد.

  سیروس مقدم به فارس گفت: ساخت فصل ۶ سریال پایتخت به سه مورد بستگی دارد. اینکه مردم همچنان پایتخت را دوست داشته و خواهان ادامه آن باشند. مدیران سازمان بر طبق نیازسنجی، بررسی کنند که آیا مردم به این سریال نیاز دارند و در آخر هم اینکه باید ببینیم تنابنده و گروه نویسنده به سوژه و قصه جدید و نابی می‌رسند یا نه. که اگر همه این سه مورد مثبت باشد این نوید را می‌دهم که سری ششم را هم بسازیم.

  او در پاسخ به این پرسش که سهم داعش در این سریال چقدر است؟ هم توضیح داد: باید ببینید تا متوجه شوید. درصدی نیست که بگوییم یک درصد یا دو درصد است،‌ مهم جایگاه و اهمیت مسئله است ممکن است شما یک صحنه داشته باشید و به اندازه کل سریال اهمیت داشته باشد،‌ ممکن هم هست در سریالی صد تا سکانس ببینید، اما ارزش یک سکانس را هم نداشته باشد.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها