دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64201
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
 •   

  از ظرفیت و نظرات جوانان در رشد و توسعه کشور استفاده شود

  گردهمایی نخبگان و جوانان شهرستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل سالن آفرینش شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، گردهمایی نخبگان و جوانان شهرستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با […]


  گردهمایی نخبگان و جوانان شهرستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل سالن آفرینش شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، گردهمایی نخبگان و جوانان شهرستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، حسن زاده، بخشدار ارجمند، جعفر پرچ، شهردار فیروزکوه و دیگر مدیران و مسئولین شهرستانی در محل سالن آفرینش برگزار شد.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوانان با اشاره به تشکیل شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه، بیان داشت: با توجه به سطح تحصیلات، فعالیت و تجربیات جوانان امروز جامعه، می توان از ظرفیت ها و نظرات آنها در جهت رفع مسائل و مشکلات قشر جوان و رشد و توسعه کشور استفاده کرد چرا که جوانان آینده سازان جامعه هستند و می توانند با استفاده از علم و دانش روز جهان در راه شکوفایی خود و جامعه نقش اساسی داشته باشند و گام های مثبتی بردارند.

  وی افزود: پیگیری امور جوانان با بهره گیری از نظرات و دیدگاه های آنها منجر به نتایجی مطلوب خواهد شد؛ دستگاه های اجرایی شهرستان به نسبت ارتباط خود با جوانان، تعدادی از فعالان جوان در حوزه تخصصی خود را شناسایی کرده و معرفی کنند و شورای مشورتی جوانان متشکل از جوانان فعال شهرستان در عرصه های گوناگون شکل بگیرد.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه اظهار داشت: در کمیته های تخصصی این شورا، مسائل و مشکلات جوانان مطرح می شود و پیشنهادات، دیدگاه و راهکارهای کاربردی آنها در خصوص رفع هر چه سریع تر مشکلات و فراهم سازی شرایطی مطلوب تر در تمام عرصه ها با حضور مسئولین مورد بحث کارشناسی و تبادل نظر قرار می گیرد؛ سپس پیشنهادات کاربردی کمیته ها به تفکیک در جلسات شورای مشورتی جوانان بیان می شود تا با اجرایی شدن آنها شاهد پیشرفت روزافزون جوانان جامعه و شهرستان باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها