دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65017
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
 •   

  اساس تبلیغ به پیش بردن مخاطبان و آگاهی بخشی به آنان است

  فرماندار شهرستان فیروزکوه در نشست هم اندیشی با روحانیون و مبلغین شهرستان گفت: رمضان ماه پر برکتی است و از مهم‌ترین اثرات آن خود کنترلی است که مرتبه ای فراتر از نظارت عمومی است و موجب افزایش صبوری اجتماعی در رفتار، گفتار و تحمل شنیدن عقاید مخالف می گردد.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نشست […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه در نشست هم اندیشی با روحانیون و مبلغین شهرستان گفت: رمضان ماه پر برکتی است و از مهم‌ترین اثرات آن خود کنترلی است که مرتبه ای فراتر از نظارت عمومی است و موجب افزایش صبوری اجتماعی در رفتار، گفتار و تحمل شنیدن عقاید مخالف می گردد.


   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نشست هم اندیشی با روحانیون و مبلغین و همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغین با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان، سرهنگ درویشی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، اعضای شورای تأمین، روحانیون و مبلغین در اردوگاه نور سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه در نشست هم اندیشی با روحانیون و مبلغین شهرستان در ماه مبارک رمضان با تبریک این ماه الهی، گفت: رمضان ماه پر برکتی است و از مهم‌ترین اثرات آن خود کنترلی است که مرتبه ای فراتر از نظارت عمومی است و موجب افزایش صبوری اجتماعی در رفتار، گفتار و تحمل شنیدن عقاید مخالف می گردد.
  وی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین از برکات این ماه افزایش همبستگی اجتماعی و نیز درک حال نیازمندان است که موجب می شود فرد به غیر از توجه به خود به اقشار مختلف جامعه علی الخصوص قشر ضعیف جامعه توجه کند و این نکات اثرات مثبت اجتماعی را در پی خواهد داشت و همدلی و وفاق بیش‌تر شده و موجب افزایش سرمایه اجتماعی خواهد شد.
  فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به برکات این ماه و همدلی مردم، به وحدت و اهمیت آن تأکید داشت و افزود: اساس تبلیغ به پیش بردن مخاطبان و آگاهی بخشی به آنان است و مبلغین در این ماه می بایست به ارتقاء فکری جامعه توجه داشته باشند و ضمن تبلیغ ارزش های اصیل دینی به پرهیز دادن مردم از گناهان و آسیب های جامعه کنونی همچون دروغ، نامهربانی، ریا کاری، عصبانیت و … هم مبادرت ورزند.
  وی افزود: پرداختن به ارزش های اصیل انسانی و دینی همچون صداقت، وفای به عهد، مودت و مهربانی و … خود موجب وفاق مردم خواهد شد و بهتر است مبلغین ضمن شناخت دقیق مخاطبین جامعه کنونی و در نظر گرفتن شرایط زمان و دسترسی بیش‌تر مردم به منابع و اطلاعات با آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات مردم حاضر شوند و با زبان قابل فهم عموم جامعه سخن بگویند.
  مهدی یوسفی جمارانی با تأکید بر دقت داشتن در سخنرانی در جمع مردم گفت: در سخنان خود از اختلافات قومی و قبیله ای بپرهیزید و به اشتراکات جامعه توجه کنید و به ارزش های اجتماعی، تمکین به قوانین، فرهنگ مصرف صحیح با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ترویج فرهنگ کار بپردازید و مردم را به خرید و حمایت از کالای ایرانی ترغیب نموده و اثرات آن را تبیین نمایید.
  وی در پایان ضمن آرزوی توفیق در این ماه برای همه حاضرین در نشست از خداوند متعال خواستار فرصت ترویج ارزش های الهی برای خود و همه مسئولین و مبلغین علی الخصوص در این ایام پر خیر و برکت شد.
  در ادامه صابر، ریاست دادگستری شهرستان، به اهمیت حفظ قوانین و ترویج قوانین در میان مردم اشاره نمود و به بحث روزه خواری و قوانین آن پرداخت.
  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان، به اهمیت ترویج ارزش های دینی همچون امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و به بحث ولایت فقیه اشاره نمود و خواستار آگاهی بخشی به مردم در خصوص آسیب های اجتماعی همچون طلاق و … شد.
  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها