دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64937
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
 •   

  افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کیسه خون خاورمیانه در البرز

  مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان این که تاپیش از این ایران وارد کننده مستقیم کیسه های خون بود گفت: با راه اندازی این شرکت نه تنها نیاز داخلی در این زمینه مرتفع می شود بلکه امکان تامین بخشی از نیاز کشورهای منطقه منجمله روسیه، پاکستان، افغانستان و ترکیه نیز فراهم می شود. به […]


  مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان این که تاپیش از این ایران وارد کننده مستقیم کیسه های خون بود گفت: با راه اندازی این شرکت نه تنها نیاز داخلی در این زمینه مرتفع می شود بلکه امکان تامین بخشی از نیاز کشورهای منطقه منجمله روسیه، پاکستان، افغانستان و ترکیه نیز فراهم می شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، « علی اکبر پور فتح الله» در مراسم رونمایی از بزرگترین کارخانه تولید کیسه خون در خاور میانه افزود: ۵۰ درصد از سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی این شرکت توسط سرمایه گذاران خارجی تامین شده است.
  پورفلاح گفت: این کارخانه ظرفیت تولید روزانه ۱۸ میلیون کیسه خون در سه شیفت را دارد ولی در حال حاضر روزانه ۱۰ میلیون کیسه خون در این کارخانه تولید می شود.
  وی اظهار کرد: با راه اندازی این کارخانه‌ در مرحله اول برای بیش از ۲۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده ولی ظرفیت اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر در این کارخانه وجود دارد.
  پورفتح اله افزود: این شرکت در حال حاضر بر اساس نیازهای داخل کشور کیسه خون تولید می کند ولی برای صادرات این محصول به کشورهای منطقه برنامه ریزی دقیقی انجام شده است.
  وی با تاکید بر اینکه بازاریابی یکی از پیچیده ترین دانش های دنیاست که امکان ارزآوری و توسعه اقتصادی کشور را فراهم می کند گفت: با صادرات کیسه های خون از این شرکت به کشورهای مجاور می توان سالانه ارزآوری مناسبی به کشور داشت و در مسیر تقویت اقتصاد استان نیز به درستی گام برداشت.

  منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها