دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65269
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
 •   

  بازخورد ۹ ماه تلاش دانش آموزان و مدارس در خرداد ماه نشان داده می شود

  جلسه هماهنگی امتحانات خرداد ۹۷ با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و مدیران مدارس در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی امتحانات خرداد ۹۷ با حضور مدیران مدارس برگزار شد. محمدرضا بنار، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه، در این جلسه با تاکید بر حساسیت […]


  جلسه هماهنگی امتحانات خرداد ۹۷ با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و مدیران مدارس در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی امتحانات خرداد ۹۷ با حضور مدیران مدارس برگزار شد.

  محمدرضا بنار، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه، در این جلسه با تاکید بر حساسیت اداره کل آموزش و پرورش در خصوص حوزه های امتحانانی، بیان داشت: حضور مستمر ناظرین اداره کل بر روند برگزاری امتحانات، نشان دهنده اهمیت این موضوع در سطح استان است.

  وی در خصوص امتحانات هماهنگ در پایه نهم گفت:  برگزاری امتحانات به صورت هماهنگ در پایه نهم حجم کاری را بالا تر می برد اما ثمرات بسیاری دارد که از جمله آن می توان به هدایت تحصیلی موفق تر در این پایه اشاره کرد.

  بنار افزود: امتحانات خرداد فرصت مناسبی برای بررسی وضعیت مدرسه از لحاظ آموزشی است؛ بازخورد ۹ ماه تلاش دانش آموزان و کادر مدارس در امتحانات سنجیده می شوند و این موقعیت خوبی برای بررسی عملکرد کلی مدرسه در ۹ ماه سال تحصیلی است.

  این مقام مسئول تصریح کرد: انتظار می رود مدیران حضور فعال در حوزه های امتحانی داشته باشند و با برگزاری امتحانات سالم به پیشبرد اهداف آموزشی کمک کنند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها