دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64856
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
 •   

  بخش مرکزی فیروزکوه دارای بیشترین دهیاری در سطح استان تهران

  جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاران دهستان لاجورد و شهرآباد در روستای کتالان بخش مرکزی فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاران دهستان لاجورد و شهرآباد در روستای کتالان بخش مرکزی فیروزکوه برگزار شد؛ این جلسه هم اندیشی ۹۷/۲/۲۴ در مسجد جامع روستای کتالان برگزار شد. حسینی، رئیس […]


  جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاران دهستان لاجورد و شهرآباد در روستای کتالان بخش مرکزی فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هم اندیشی شوراها و دهیاران دهستان لاجورد و شهرآباد در روستای کتالان بخش مرکزی فیروزکوه برگزار شد؛ این جلسه هم اندیشی ۹۷/۲/۲۴ در مسجد جامع روستای کتالان برگزار شد.

  حسینی، رئیس شورای بخش مرکزی، در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار فعال بخش مرکزی، اعضای شورای بخش و شورا و دهیار کتالان جهت برگزاری این مراسم، اظهار داشت: خداوند می فرماید سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم مگر این که خودشان بخواهند؛ حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را همین مردم با اراده خودشان از بین بردند و حکومتی به نام جمهوری اسلامی بنیان نهادند و این نشان می دهد که ملت ایران توان هر کاری را دارند.

  وی در ادامه افزود: ما به برکت نظام جمهوری اسلامی دور هم جمع شدیم که مشکلات خودمان را بیان کنیم و انشالله با هم فکری و هم اندیشی این مشکلات را مرتفع سازیم.

  رئیس شورای بخش مرکزی عنوان کرد: آن چه که مهم است ارتباط بین شوراهای اسلامی روستاها و شورای بخش مرکزی و شورای شهرستان می باشد که باید قوی تر و محکم تر شود و بدیهی است اتحاد باعث حل مشکلات و مسائل روستا خواهد شد.

  منوچهر نیک پناه، عضو شورای بخش مرکزی، نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حضور شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی، تصریح کرد: از سید علی رحیمی بابت زحمات بی شائبه که برای شهرستان فیروزکوه کشیدند تشکر می کنیم، یک خبر خوش را شنیدم شهرستان فیروزکوه بخش مرکزی در استان تهران بیشترین دهیاری را دارد و این مرهون زحمات مهندس رحیمی عزیز می باشد.

   

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها