دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 63682
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
 •   

  برگزاری جلسه هماهنگی همایش روز ملی شورا در بخشداری مرکزی فیروزکوه

  جلسه هماهنگی جهت برگزاری همایش روز ملی شورا با حضور اعضای شورای بخش مرکزی وبه ریاست بخشدار مرکزی برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی جهت برگزاری همایش روز ملی شورا با حضور اعضای شورای بخش مرکزی و به ریاست سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در محل بخشداری مرکزی فیروزکوه برگزار […]


  جلسه هماهنگی جهت برگزاری همایش روز ملی شورا با حضور اعضای شورای بخش مرکزی وبه ریاست بخشدار مرکزی برگزار گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی جهت برگزاری همایش روز ملی شورا با حضور اعضای شورای بخش مرکزی و به ریاست سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در محل بخشداری مرکزی فیروزکوه برگزار شد.

  در این جلسه سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، به ارائه پیشنهاداتی در خصوص چگونگی برگزاری همایش پرداخت و اظهار داشت: روز ملی شورا یکی از مهم ترین رویدادها است و بهترین فرصت جهت قدردانی از شورای اسلامی شهرستان است که بدون هیچ چشم داشتی با تمام وجود و خالصانه در حال خدمت به مردم هستند.

  اعضای شورای بخش مرکزی نیز به بیان نقطه نظراتی برای هر چه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن این مراسم در سطح شهرستان پرداختند؛ لازم به ذکر است، این همایش ۶ اردیبهشت سال جاری در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه برگزار خواهد شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها