دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64601
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
 •   

  برگزاری دومین مسابقه استانی آزمایش های آب در سطح دانش آموزان مقطع دبیرستان

  دومین مسابقه استانی آزمایش های آب در سطح دانش آموزان مقطع دبیرستان مدارس شهرستان های استان تهران با همکاری و مشارکت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه به عنوان قطب آب، برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین مسابقه استانی […]


  دومین مسابقه استانی آزمایش های آب در سطح دانش آموزان مقطع دبیرستان مدارس شهرستان های استان تهران با همکاری و مشارکت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه به عنوان قطب آب، برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین مسابقه استانی آزمایش های آب در سطح دانش آموزان مقطع دبیرستان مدارس شهرستان های استان تهران با همکاری و مشارکت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه به عنوان قطب آب، برگزار شد.

  در این مراسم که با حضور قائم مقام، معاون نظارت بر بهره برداری و مدیر دفتر آزمایشگاه این شرکت، کسائیان، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش فیروزکوه، مدیر اجرایی پژوهش سرای شهرستان های استان تهران، ایلکا، مدیر پژوهش سرای شهدای هسته ای فیروزکوه و مدیران و معلمان مدارس شهرهای تحت پوشش برگزار شد، مهندس عزالدین، قائم مقام شرکت ضمن گرامیداشت روز کارگر و مقام معلم و تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و استقبال بسیار از برگزاری این برنامه اظهار داشت: ایران کشوری با اقلیم عمدتاً گرم و خشک است؛ رشد سریع جمعیت مهم ترین عامل کاهش سرانه آب تجدیدشونده کشور در قرن گذشته بوده است؛ جمعیت ایران در طی این هشت دهه، از حدود ۸ میلیون نفر در سال ۱۳۰۶–۱۳۰۰ به ۸۰ میلیون نفر تا پایان سال ۱۳۹۶ رسیده است؛ بر این اساس میزان سرانه آب تجدیدپذیر سالانه کشور کاهش یافته و در صورت ادامه این روند، وضعیت در آینده به مراتب بدتر خواهد شد.

  وی در ادامه افزود: آموزش و پرورش به عنوان بستر فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و انتقال آن به خانواده ها می تواند نقش مثمر ثمری داشته باشد.

  در ادامه مراسم کسائیان، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، طی سخنانی در تشریح چگونگی روند برگزاری مسابقه آزمایش های آب، ابراز داشت: ۶۰ اثر در قالب تیمی از مدارس شهرستان های استان تهران به دبیر خانه به ریاست دکتر ایلکا ارسال شد و این آثار توسط داوران مشترک از سوی بخش آزمایشگاه آبفا و پژوهش سرای فیروزکوه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت امروز در اختتامیه این مسابقه، ۹ نفر در قالب سه تیم به مرحله نهایی راه یافتند.

  سپس خانم کیانی، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا، به عملکرد فرهنگی آموزشی این دفتر در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ پرداخت و کلیپی هم در این خصوص برای حاضرین به نمایش درآمد.

  در پایان مراسم ضمن معرفی تیم های برگزیده لوح تقدیر و جوایزی مشترکا از سوی شرکت آبفا و پژوهش سرای شهدای هسته ای فیروزکوه به دانش آموزان اهدا شد.

  لازم به ذکر است به مناسبت گرامیداشت مقام معلم از مدیران و معلمانی که در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با شرکت آب و فاضلاب همکاری داشته اند نیز قدردانی شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها