دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65038
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
 •   

  دلیل برداشته شدن قطار محلی فیروزکوه به سمت تهران چه بود؟

  رئیس ایستگاه راه آهن فیروزکوه از شروع به کار مجدد قطار محلی فیروزکوه به سمت تهران از ۲۸ اردیبهشت ماه خبر داد. آقای فیروزنیا، رئیس ایستگاه راه آهن شهرستان فیروزکوه،  در گفت و گویی با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص دلیل برداشته شدن قطار محلی فیروزکوه به سمت تهران اذعان داشت: علت این امر […]


  رئیس ایستگاه راه آهن فیروزکوه از شروع به کار مجدد قطار محلی فیروزکوه به سمت تهران از ۲۸ اردیبهشت ماه خبر داد.


  آقای فیروزنیا، رئیس ایستگاه راه آهن شهرستان فیروزکوه،  در گفت و گویی با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص دلیل برداشته شدن قطار محلی فیروزکوه به سمت تهران اذعان داشت: علت این امر به کم بودن لوکوموتیو مرتبط است؛ حذف شدن این خط تنها برای مسیر تهران نیست و چند خط حذف شده است؛ ما با کمبود لوکوموتیو مواجه شدیم.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: لوکوموتیوها تعمیراتی شده است و به دلیل کمبود قطعات که از تبعات تحریم ها است، قطعات مورد نیاز وارد نشد و این لوکوموتیوها از خط خارج شدند؛ من جمله قطارهایی که از خط خارج شدند قطار فیروزکوه بود که با نشستی که با مدیر کل راه آهن شمال داشتیم، پیگیری هایی در این خصوص انجام شده است.

  رئیس ایستگاه راه آهن فیروزکوه در خصوص دوباره به کار این خط قطار محلی گفت: با پیگیری هایی که انجام شد، قرار است از فردا یعنی مورخ  ۲۸ اردیبهشت ماه مجدد این قطار در سرویس قرار گیرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها