دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64283
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
 •   

  دیدار و گفتگو فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه با شورای بخش مرکزی

  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه با اعضای شورای بخش مرکزی در دفتر شورای بخش مرکزی واقع در بخشداری دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ پاسدار درویش متولی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، با اعضای شورای بخش مرکزی دیدار و گفت و گو کرد؛ این نشست در یازدهم اردیبهشت ماه در […]


  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه با اعضای شورای بخش مرکزی در دفتر شورای بخش مرکزی واقع در بخشداری دیدار و گفت و گو کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ پاسدار درویش متولی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، با اعضای شورای بخش مرکزی دیدار و گفت و گو کرد؛ این نشست در یازدهم اردیبهشت ماه در دفتر شورای بخش مرکزی واقع در بخشداری با حضور اعضای شورای بخش مرکزی و فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه برگزار شد.

  در این دیدار سرهنگ درویش متولی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز ملی شورا اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و روستا مصداق و امرهم شورای و بینهم است و قطعا یکی از برترین نمونه های مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی می باشد.

  وی افزود برای اعتلای بسیج و خدمت رسانی به مردم باید بین پایگاه های بسیج و شورای اسلامی و دهیار هر روستا تعامل وجود داشته باشد چرا که با این تعامل ها بسیاری از چالش هایی که در روستا وجود دارد بر طرف خواهد شد و بسیج به عنوان حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم و اجرای برنامه های فرهنگی همراه و همگام با شورا است.

  فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه تاکید کرد: شورا های روستا نیز می تواند با بستر سازی اجرای برنامه های بسیج و کمک به برنامه های فرهنگی در عرصه اعتلای بسیج تلاش کنند.

  در راستای صحبت های فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، منوچهر نیک پناه، عضو شورای بخش مرکزی و رئیس شورای اسلامی روستای دهین حمایت همه جانبه خود را نسبت به کمک به زیر ساخت های برنامه های بسیج و اجرای برنامه های فرهنگی اعلام کرد.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها