دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64554
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۵
 •   

  سیل در روستاهای فیروزکوه خسارات جانی نداشته است

  جاری شدن سیل در روز گذشته در روستای انزها، مزداران و آتشان از توابع بخش مرکزی فیروزکوه باعث آسیب به منازل، باغات و مزارع گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جاری شدن سیل در روز گذشته در روستای انزها، مزداران و آتشان از توابع بخش مرکزی فیروزکوه باعث آسیب به منازل، باغات و مزارع […]


  جاری شدن سیل در روز گذشته در روستای انزها، مزداران و آتشان از توابع بخش مرکزی فیروزکوه باعث آسیب به منازل، باغات و مزارع گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جاری شدن سیل در روز گذشته در روستای انزها، مزداران و آتشان از توابع بخش مرکزی فیروزکوه باعث آسیب به منازل، باغات و مزارع گردید.

  سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی، با اشاره به وقوع سیلاب در سه روستای انزها، آتشان و مزداران فیروزکوه اظهار کرد: در همان ساعات اولیه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه تشکیل و بلافاصله نیروهای امدادی و خدماتی برای امدادرسانی و خدمات‌رسانی به روستاهای سیل‌زده اعزام شدند.

  وی با اشاره به این که اکنون نیروها در حال آوار برداری و رفع نواقص زیرساختی در برخی مناطق و در روستاهای سیل‌زده فیروزکوه هستند، اظهار داشت: هر ساله با فرا رسیدن این فصل از سال با بارش های فصلی به علت پوشش گیاهی ضعیف در برخی از روستاهای شهرستان فیروزکوه متاسفانه شاهد جاری شدن سیلاب هستیم.

  سید علی رحیمی در ادامه افزود: چندین خودرو در گل و لای سیلاب مانده و خسارت دیدند که نیروها در حال آزادسازی این خودروها هستند و هم چنین مسیر جاده‌های روستاهای انزها به آتشان و مزداران به روستاهای پایین دست مسدود شد، البته مسیرهای اصلی به طور کامل بازگشایی شده و مسیر فرعی بین دو روستا به زودی بازگشایی خواهد شد.

  وی تصریح کرد: شبکه‌های آب رسانی و برق به طور کامل رفع نقص شده و مشکلات شبکه های گازرسانی، نشتی گاز و نواقص اساسی مرتفع گردید و قسمت‌های کمی از روستا با مشکلاتی روبه رو هستند که اکیپ‌های مربوطه در حال انجام خدمات جهت برقراری شبکه های خدمات رسان هستند.

  بخشدار مرکزی شهرستان فیروزکوه در پایان اذعان داشت: از حوصله و صبر مردم عزیز به ویژه حادثه دیدگان ناشی از سیل تقدیر می کنیم و دستگاه های ذیربط طبق دستور فرماندار ملزم به اجرای مصوبات کمیته بحران هستند، خوشبختانه این سیلاب خسارت جانی نداشته است.

  قابل ذکر است که این حادثه در روز گذشته مورخ ۱۵ اردیبهشت ماه در منطقه حبله رود رخ داده است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها