دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 64369
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
 •   

  شهربازی فیروزکوه در نیمه نخست سال جاری تجهیز، تکمیل و راه اندازی خواهد شد

  دبیر شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری فیروزکوه از تجهیز، تکمیل و راه اندازی شهر بازی این شهرستان در نیمه نخست سال جاری و قبل از شروع فصل تابستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، خانم باطبی، دبیر شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری فیروزکوه، در خصوص تعیین تکلیف شهر بازی […]


  دبیر شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری فیروزکوه از تجهیز، تکمیل و راه اندازی شهر بازی این شهرستان در نیمه نخست سال جاری و قبل از شروع فصل تابستان خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، خانم باطبی، دبیر شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری فیروزکوه، در خصوص تعیین تکلیف شهر بازی این سهرستان گفت: برابر اولویت و سیاست ابلاغی شورای اسلامی شهر و تاکید و پیگیری های مکرر شهردار محترم شهربازی شهرداری در نیمه نخست سال جاری و قبل تابستان تجهیز، تکمیل و راه اندازی خواهد شد.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: با پیگیری های به عمل آمده دو متقاضی بخش خصوصی اعلام آمادگی کردند که درخواست و طرح نامبردگان در اوایل هفته جاری در شورای سرمایه گذاری مطرح، و پس از جمع بندی پیشنهادات و اخذ مجوزات لازم با فرد برنده قرارداد منعقد و عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

  خانم باطبی هم چنین د ر خصوص طرح مدنظر شهرداری فیروزکوه اذعان داشت: طرح مدنظر شهرداری بازسازی و مرمت و اخذ گواهی استاندارد وسایل بازی موجود و توسعه و نصب چند وسیله جدید بازی مهیج خواهد بود.

  وی در پایان ابراز امیدواری کرد با پیگیری ها مکرر ظرف هفته های آتی شهربازی فیروزکوه تعیین تکلیف خواهد شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها