دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65001
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
 •   

  شوراهای اسلامی بازوی اجرایی مسئولین در روستاها

  رئیس شورای بخش مرکزی در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان حبله رود گفت: ما می دانیم که شما شوراها بدون هیچ چشم داشتی برای راه رضای خدا فعالیت می کنید و امیدواریم که خداوند اجری بزرگ به شما اعطا کند. ‍ به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حیدر حسینی، رئیس شورای بخش مرکزی، در […]


  رئیس شورای بخش مرکزی در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان حبله رود گفت: ما می دانیم که شما شوراها بدون هیچ چشم داشتی برای راه رضای خدا فعالیت می کنید و امیدواریم که خداوند اجری بزرگ به شما اعطا کند.


  ‍ به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حیدر حسینی، رئیس شورای بخش مرکزی، در جلسه هم اندیشی دهستان حبله رود با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان حبله رود، گفت: شورای اسلامی بازوی اجرایی مسئولین در روستاها هستند.

  وی ضمن تقدیر و تشکر از شورهای اسلامی و دهیاران دهستان حبله رود اظهار داشت: از همکاران خود در شورای بخش مرکزی که با رای شما بزرگوارن انتخاب شدند تقدیر و تشکر می کنم که بیشتر بار مسئولیت بر دوش این بزرگوارن است.

  حیدر حسینی در ادامه افزود: از شوراهای اسلامی خواهشمندم که یک کپی از مصوبات را به ما تحویل بدهند تا در مواقع ضروری بتوانیم ازحق آنها دفاع کنیم.

  وی در پایان گفت: ما می دانیم که شما شوراها بدون هیچ چشم داشتی برای راه رضای خدا فعالیت می کنید و امیدواریم که خداوند اجری بزرگ به شما اعطا کند .

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها