دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65271
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
 •   

  مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین فیروزکوه با حضور فرماندار بررسی شد

  جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، مسئول امور بانوان فرمانداری، جمعی از روسای ادارات و بانوان کارآفرین فیروزکوه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین به ریاست مهندس یوسفی جمارانی […]


  جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، مسئول امور بانوان فرمانداری، جمعی از روسای ادارات و بانوان کارآفرین فیروزکوه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، خانم حقیقت مسئول امور بانوان فرمانداری، جمعی از روسای ادارات و بانوان کارآفرین فیروزکوه در محل فرمانداری برگزار شد.
  در ابتدای جلسه بانوان کارآفرین ضمن معرفی زمینه فعالیت، مشکلات و درخواست های خود را بیان کردند.
  در ادامه مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان، ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: زمانی که کار و تولید با مطالعات امکان سنجی، برنامه ریزی و طرح های اقتصادی انجام شود، مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه می شوند کاهش می یابد و سبب افزایش تولیدات و سودآوری برای کارآفرینان می گردد.
  وی با اشاره به مشکلات عدم بازار فروش و محل توزیع تولیدات برای برخی از تولیدکنندگان افزود: با برپایی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات در شهرستان، شرایط برای فروش محصولات تولیدکنندگان تسهیل می شود و سود اقتصادی برای آنها  خواهد داشت چرا که بستری مناسب برای تولیدکنندگان فراهم می شود تا بتوانند با جذب مشتری تولید و عرضه را افزایش دهند که منجر به ایجاد اشتغال و کسب درامد بیش از پیش خواهد شد.
  مهدی یوسفی جمارانی در ادامه تصریح کرد: تبادل اطلاعات، تجربیات و توانمندی تولیدکنندگان با یکدیگر باعث می شود بخش عمده ای از مشکلات توسط خود آنها مرتفع گردد و راهنمایی و کمک به یکدیگر می تواند برای سرمایه گذاران نوپا بسیار موثر واقع شود چرا که وقتی سرمایه گذاران مایل به فعالیت در این عرصه باشند نیاز به اطلاعاتی خواهند داشت که می توانند از تجربیات تولیدکنندگان با سابقه استفاده کنند و این امر باعث تسریع و تسهیل در کار تولیدکنندگان می گردد.
  وی تاکید کرد: جمعی از تولیدکنندگان منتخب این صنف با معرفی به فرمانداری در قالب یک سازمان مردم نهاد به ثبت خواهند رسید و با تعامل بیشتر می توانند درخواست این صنف را جمع بندی کرده و انعکاس دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد و مدیران دستگاه های اجرایی توضیحات لازم را ارائه دهند تا بتوانیم با همکاری و پیگیری مسائل را رفع کنیم و پاسخگوی درخواست تولیدکنندگان باشیم.
  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها