دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66239
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
 •   

  آغاز راهپیمایی روز قدس مردم ولایت مدار و انقلابی فیروزکوه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

  راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فیرزوکوه با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایت مدار این شهرستان آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فیروزکوه با حضور پرشور انقلابی و ولایت مدار این شهرستان در حمایت از مبارزات ملت مظلوم فلسطین در ساعت ۱۱ صبح از مقابل آستان مقدس […]

  راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فیرزوکوه با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایت مدار این شهرستان آغاز شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فیروزکوه با حضور پرشور انقلابی و ولایت مدار این شهرستان در حمایت از مبارزات ملت مظلوم فلسطین در ساعت ۱۱ صبح از مقابل آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) آغاز شد.

  در این راهپیمایی حضور جوانان و کودکان چشمگیر است و همه با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسرائیل غاصب به جهانیان نشان می‌دهند و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه همراهی خود را با آن‌ها اعلام می‌کنند.
  مردم همیشه در صحنه شهرستان فیروزکوه به همراه مسئولین اداری، نظامی و انتظامی این شهرستان در این راهپیمایی قاطعانه ندای” امنیت مردمان مظلوم فلسطین و قدس عزیز امنیت اسلام است “را سر می دهند و بر آزادی قدس شریف تاکید می‌کنند.

  مراسم روز قدس همزمان با تهران در بیش از ۹۰۰ شهر کشور از مساجد و میادین اصلی آغاز و تمام مسیرها به سمت محل برگزاری نماز جمعه خواهد بود.

  شایان ذکر است مراسم روز جهانی قدس سال جاری امروز با شعار محوری “روز جهانی قدس”، “پیروزی جبهه مقاومت، شکست جبهه آمریکایی – صهیونیستی” و “عزم ملت فلسطین برای بازگشت” در سراسر کشور و سایر کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها