دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65738
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
 •   

  انتظار تبریزی‌ها برای تحقق وعده رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی/ نقش نماینده تبریز در این بلبشو چیست؟!

  باگذشت سه هفته از صدور آراء تاکنون نه متن نهایی دادگاه رسانه‌ای شده است و نه مسئولان دستگاه قضایی استان خبر از اجرای احکام صادره داده‌اند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،اوایل اردیبهشت ماه سال جاری بود که اخباری مبنی بر صدور رأی نهایی دادگاه تجدیدنظر در خصوص متهمان پرونده فساد در شورا و شهرداری […]


  باگذشت سه هفته از صدور آراء تاکنون نه متن نهایی دادگاه رسانه‌ای شده است و نه مسئولان دستگاه قضایی استان خبر از اجرای احکام صادره داده‌اند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،اوایل اردیبهشت ماه سال جاری بود که اخباری مبنی بر صدور رأی نهایی دادگاه تجدیدنظر در خصوص متهمان پرونده فساد در شورا و شهرداری تبریز در رسانه‌ها منتشر گردید تا بعد از دو سال سرانجام اتهامات ۴۵ تن مشخص شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری که پیش‌تر در مواجهه با انتقادات اصحاب رسانه در اعتراض به عدم صدور رأی دادگاه تجدیدنظر علت این اطاله دادرسی را تعدد متهمان و دقت قاضی پرونده در بررسی جزئیات کار خوانده بود، دقیقاً ۱۹ روز قبل با حضور در برنامه مطالبه خبر آناج مبنی بر نهایی شدن آراء پرونده فساد در شورا و شهرداری را تایید و با بیان اینکه احکام جهت اِعمال به واحد اجرای احکام ابلاغ شده است، عنوان کرد: به زودی متن نهایی احکام دادگاه مذکور منتشر می‌شود.

  حال با اینکه سه هفته از صدور آراء می‌گذرد، تاکنون نه متن نهایی دادگاه رسانه‌ای شده است و نه مسئولان دستگاه قضایی استان خبر از اجرای احکام صادره داده‌اند.

  همین تعلل نیز برای ایجاد شایعه و شائبات متنوع کافی بوده تا در میان اصحاب رسانه و فعالان سیاسی استان اخباری مبنی بر رایزنی یکی از نمایندگان شاخص تبریز با مقامات عالی قوه‌قضائیه در تهران جهت جلوگیری از اجرای احکام متهمان دست به دست شود.

  باید منتظر ماند و دید که آیا مسئولان دادگستری آذربایجان‌شرقی با اجرای احکام و صدور متن دادگاه تجدیدنظر به حواشی پایان خواهند یا آنکه یک‌بار دیگر فضای سیاسی استان درگیر تبعات دستگیری و مجازات متهمان خواهد شد.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها