دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66183
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
 •   

  انتقال سفارت ایالات متحده به بیت المقدس باعث شده تا مراسم روز قدس امسال کانون توجهات جهانی باشد

  فرماندار فیروزکوه گفت: امام (ره) با بینش الهی خویش روز قدس را همچون جریانی خروشان برای از میان برداشتن غده سرطانی خاورمیانه و اربابان مستکبر رژیم صهیونیستی قرار داد. مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص جایگاه و اهمیت روز جهانی قدس گفت: امروز جوانان، مردان […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: امام (ره) با بینش الهی خویش روز قدس را همچون جریانی خروشان برای از میان برداشتن غده سرطانی خاورمیانه و اربابان مستکبر رژیم صهیونیستی قرار داد.


  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص جایگاه و اهمیت روز جهانی قدس گفت: امروز جوانان، مردان و زنان و کودکان و کهنسالان فلسطینی و لبنانی با مقاومتی مثال زدنی و پولادین دژ محکمی در برابر زیاده خواهی استبداد بین المللی و امپریالیسم جهانی تشکیل داده و با پیروزی های غرور آفرین مایه عزت مسلمانان و آزادی خواهان جهان شده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زده اند.

  وی تاکید داشت: صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می کند.

  فرماندار فیروزکوه با اشاره به شرایط بین المللی امروز خاطر نشان کرد: روز جهانی قدس امسال در شرایطی آغاز می شود که تحولات جهانی و منطقه ای لرزه بر اندام جهانخواران و مستبدان انداخته است و زورگویان غاصب از ترس فروپاشی کانون های پوسیده قدرت به هر ترفندی متوسل می شوند؛ برای جبران شکست ها و سرخوردگی از مقاوت حزب ا… لبنان از مردم سوریه انتقام می گیرند و ساکنان بی دفاع غزه را به شهادت می رسانند و هر روز بر طبل های تهدید توخالی می کوبند.

  وی با تاکید بر هوشمندی امام راحل (ره) در خصوص تعیین روز قدس اذعان داشت: امام (ره) با بینش الهی خویش روز قدس را همچون جریانی خروشان برای از میان برداشتن غده سرطانی خاورمیانه و اربابان مستکبر رژیم صهیونیستی قرار داد و حرکت های آزادی خواهانه مسلمانان منطقه مصداقی بر موفقیت این صراط مستقیم است.

  مهدی یوسفی جمارانی با دعوت مردم به حضور در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: ضمن اعلام انزجار از رژیم منفور صهیونیستی و استکبار جهانی از مردم شریف، متدین و ولایتمدار شهرستان فیروزکوه دعوت می شود باحضور یکپارچه و پرشور خود در راهپیمایی روز قدس همگام با مردم عزیز ایران اسلامی ضمن حمایت بی‌دریغ از مبارزات ملت مظلوم غزه و فلسطین بار دیگر وحدت و قدرت اسلامی خود را در معرض دید جهانیان قرار داده و سکوت وقیحانه و مذبوحانه کشورهای سلطه گر بین المللی و منطقه ای را محکوم نموده و به تبعیت از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر خط مستقیم ایستادگی و مقاومت به عنوان تنها راه حل مساله فلسطین پافشاری کنند.

  وی با تاکید بر این که امسال اهمیت گرامی داشت روز قدس بیشتر از همیشه است گفت: جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از سال های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند، انتقال سفارت ایالات متحده به بیت المقدس باعث شده تا مراسم روز قدس امسال کانون توجهات جهانی باشد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها