دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
 •   

  باید در روز قدس به جهان نشان دهیم که تمامی طرح های امریکا به شکست انجامیده است

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: روز قدس به فرموده حضرت امام (ره) روز اسلام است که باید با اتحاد و یکپارچگی همه مسلمانان برای آزادی قدس شریف، این قبله اول مسلمانان، مبارزه کنند.     حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص اهمیت روز […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: روز قدس به فرموده حضرت امام (ره) روز اسلام است که باید با اتحاد و یکپارچگی همه مسلمانان برای آزادی قدس شریف، این قبله اول مسلمانان، مبارزه کنند.


   

   

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص اهمیت روز قدس گفت: یکی از یادگارهای مهم حضرت امام (ره) تعیین روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است تا همه مسلمانان جهان این روز را گرامی داشته و برای آزادی قدس شریف یکپارچگی و وحدت خود را به منصه ظهور می رسانند.

  وی در ادامه اذعان داشت: روز قدس به فرموده حضرت امام (ره) روز اسلام است که باید با اتحاد و یکپارچگی همه مسلمانان برای آزادی قدس شریف، این قبله اول مسلمانان، مبارزه کنند؛ ما باید در این روز به جهان نشان دهیم که تمامی طرح های امریکا، چه طرح سازش به اصطلاح صلح، چه طرح خاورمیانه بزرگ، چه طرح از نیل تا فرات به شکست انجامیده است و امروز مردم متدین فلسطین و فلسطینیان سراسر دنیا با کمک و همراهی دیگر مسلمانان به نابودی رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی برآمده و چه بسا در آینده نزدیک روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را در قدس شریف برپا خواهند کرد.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه در پایان با دعوت مردم شهرستان فیروزکوه به حضور در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم ولایتمدار شهرستان فیروزکوه باحضور خود در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مبارزات ملت مظلوم فلسطین بار دیگر به جهانیان نشان دهند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها