دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66691
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
 •   

  بررسی مشکلات عشایر شهرستان در جلسه شورای عشایر

  جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و مدیر کل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل […]


  جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان و مدیر کل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در این جلسه در خصوص بحث سازه های عشایر گفت: در سنوات گذشته سازه ها، سازه های قابل حمل بوده و اگر این اتفاق رخ دهد به نظر بهتر خواهد بود و مشکلات قانونی بروز نخواهد کرد.

  وی افزود: با توجه به اینکه خیلی از مناطق و مراتع شهرستان دارای زاغه است و پاسخگوی نیاز دامداران می باشد، در صورت نیاز با نظر کارشناسی با مصالح بومی سازه ها احداث گردد و حتی الامکان به صورت سازه های قابل حمل اجرایی شود؛ چون در این فرایند اگر اجازه ساخت و ساز داده شود جلوگیری از آن در آینده امکان پذیر نخواهد بود.

  فرماندار فیروزکوه در ادامه با اشاره به اولویت های اول عمرانی خاطر نشان کرد: از اولویت های اول عمرانی بازگشایی و تسطیح ایل راه هاست که پیشنهاداتی دریافت گردیده که نیاز به بررسی در کمیته برنامه ریزی دارد تا از طریق پیمانکاران زبده عملیاتی گردد.

  وی تاکید کرد: بحث خدمات بهداشتی یکی از موارد مهمی است که لحاظ نمودن احداث حمام کنه و حمام عمومی در این حوزه باید پیگیری گردد؛ هم چنین پروژکتورهای آفتابی برای روشنایی یکی دیگر از نیازهای مهم است که باید به صورت پرتابل و قابل حمل اجرا گردد که البته با توجه به محدودیت ریالی باید در دستور کار قرار بگیرد.

  مهدی یوسفی جمارانی در خصوص راه های عشایری تصریح کرد: در این خصوص حوزه فنی اقدام به ارزیابی نموده و در حال بررسی است؛ هر اقدامی در رابطه با حضور عشایر و طرح مشکلات آنها صورت گیرد، در جهت حفظ منافع عشایر خواهد بود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها