دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65335
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
 •   

  برگزاری الکترونیک انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف فیروزکوه

  انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه به صورت الکترونیک برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، انتخابات الکترونیک هیات رئیسه اتاق اصناف بر اساس موضوع ماده ۳۶ قانون نظام صنفی و در اجرای مواد ۷ و ۸ آیین نامه  اجرایی مربوطه در روز دوشنبه مورخ ۳۱/۲/۹۷، با حضور مهندس کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری فیروزکوه، […]


  انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه به صورت الکترونیک برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، انتخابات الکترونیک هیات رئیسه اتاق اصناف بر اساس موضوع ماده ۳۶ قانون نظام صنفی و در اجرای مواد ۷ و ۸ آیین نامه  اجرایی مربوطه در روز دوشنبه مورخ ۳۱/۲/۹۷، با حضور مهندس کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری فیروزکوه، کیانی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان، اعضای هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات اتاق اصناف در محل اداره صنعت، معدن و تجارت فیروزکوه برگزار شد.

  کیانی در خصوص برگزاری الکترونیک انتخابات گفت : برگزاری انتخابات الکترونیک باعث افزایش دقت، سرعت و شفافیت در روند برگزاری انتخابات می شود و احتمال اشتباه را به حداقل می رساند.

  وی هم چنین خاطر نشان کرد: این انتخابات هر ۴ سال یک بار به صورت رسمی با توجه به قوانین و مقرارت مربوطه برگزار می شود که در این انتخابات روسای ۱۴ اتحادیه صنفی شهرستان در محل برگزاری انتخابات حاضر شده و با آرای خود اعضای هیات مدیره اتاق اصناف شهرستان انتخاب را می نمایند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها