دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65588
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
 •   

  برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

  جلسه گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه و مدیران دستگاه های اجرایی و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور کریمی، معاونت سیاسی – […]


  جلسه گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه و مدیران دستگاه های اجرایی و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، سرهنگ پاسدار درویش متولی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، حجت الاسلام والمسلمین شجاع، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه و مدیران دستگاه های اجرایی و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

  کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، ضمن تسلیت سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی گفت: فتح خرمشهر یکی از دستاوردهای بزرگ و مهم جنگ تحمیلی بوده که با دلاور مردی های جوانان و مردان و زنان این مرز و بوم در یک جنگ نابرابر با بعثی ها توانستند این شهر بزرگ که از بسیاری از جهات برای میهن اسلامی ما حائز اهمیت بوده است را نجات دهند.

  معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری در ادامه با اشاره به اهمیت روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار داشت: این دو روز علی الخصوص ۱۴ خرداد برای ملت ایران روز بسیار مهمی بوده و حتی برای بسیاری از مردم آزاده و مسلمان و غیر مسلمان خارج از کشور دارای اهمیت بسیاری بوده است؛ لذا وظیفه داریم در راستای اهداف و آرمان های بلند امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت نمائیم.

  وی با اشاره به وحدت مردم و مسئولین در این برهه حساس اظهار داشت: اکنون بعد از ۴۰ سال این نظام مقدس با افتخار و سربلندی در جهان حرکت نموده و استوار ایستاده است و هیچ کدام از مشکلات نتوانست انقلاب را از مسیر اصلی خود خارج کند و اکنون نیز با خارج شدن از برجام قصد ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین را دارند تا بتوانند خللی در مسیر اصلی نظام ایجاد نمایند؛ لذا در این زمان حفظ انسجام و وحدت بین مردم و مسئولین از اوجب واجبات بوده و همه باید از این مهم مراقبت نمایند.

  کریمی در پایان با اشاره به موضوع اعزام زائرین به حرم مطهر امام راحل افزود: طبق سنوات گذشته این مراسم بسیار پر شور و با حضور آحاد مردم انجام خواهد شد و در شهرستان فیروزکوه نیز باید برنامه ریزی لازم در جهت اعزام زائرین این شهرستان انجام پذیرفته و دستگاه های مسئول می بایست اقدامات و هماهنگی های لازم را در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم انجام دهند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها