دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
 •   

  برگزاری کمیته مداخلات سلامت اجتماعی با رویکرد اجتماع محور

  دومین جلسه کمیته محلی برنامه مداخلات اجتماع محور در سلامت اجتماعی با شهردار فیروزکوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، کارشناس مسئول بهداشت روان و کارشناس سلامت روان در سالن شهرداری برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین جلسه کمیته محلی برنامه مداخلات اجتماع محور در سلامت اجتماعی با حضور جعفر پرچ، شهردار فیروزکوه، مجتبی […]


  دومین جلسه کمیته محلی برنامه مداخلات اجتماع محور در سلامت اجتماعی با شهردار فیروزکوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، کارشناس مسئول بهداشت روان و کارشناس سلامت روان در سالن شهرداری برگزار گردید.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دومین جلسه کمیته محلی برنامه مداخلات اجتماع محور در سلامت اجتماعی با حضور جعفر پرچ، شهردار فیروزکوه، مجتبی بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، خانم عضفی، کارشناس مسئول بهداشت روان و کارشناس سلامت روان در سالن شهرداری برگزار گردید.

  در این جلسه مجتبی بنداد کرمانی ضمن بیان مطالبی در خصوص برنامه مداخلات اجتماع محور در سلامت اجتماعی و اهمیت آن در کاهش آسیب های اجتماعی، تاکید داشت: هدف از اجرای این برنامه در مناطق آسیب خیز، استفاده از قوت ها و فرصت های محلی در جهت توانمندسازی مردم برای حل مشکلات توسط مردم است و هم چنین برگزاری کمیته های محلی و راهبری هر دو با هم توان بالایی جهت حل مشکلات و کاهش آسیب های اجتماعی در حاشیه شهر را دارند.

  در پایان جلسه مجتبی بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه کارشناس مسئول و کارشناس بهداشت روان از مناطق آسیب خیز بازدید به عمل آورند.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها