دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66609
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
 •   

  تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه

  سرپرست روابط عمومی شهرداری فیروزکوه از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه با هدف انجام فعالیت های عمران و آبادانی درسطح شهر و روستاها خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حسین عظیمی زاده، سرپرست روابط عمومی شهرداری فیروزکوه، در خصوص تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه گفت: شرکت تعاونی توسعه […]


  سرپرست روابط عمومی شهرداری فیروزکوه از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه با هدف انجام فعالیت های عمران و آبادانی درسطح شهر و روستاها خبر داد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حسین عظیمی زاده، سرپرست روابط عمومی شهرداری فیروزکوه، در خصوص تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه گفت: شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فیروزکوه برابر مصوبه هیئت محترم وزیران و با هدف و انگیزه انجام فعالیت های عمران و آبادانی درسطح شهر و روستاها، سرمایه گذاری در طرح های توسعه، استفاده از تسهیلات در تملک اراضی واقع دربافت های فرسوده شهر و روستاها و غیره با پیگیری اداره تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان در حال پیگیری است.

  وی  در ادامه تاکید کرد: فرماندار، شهرداران، مدیران جهاد کشاورزی، تعاون و کار و رفاه، آموزش و پرورش، بخشداران، امام جمعه و نماینده اداره کل تعاون به عنوان هیئت موسس شرکت مذکور بوده و در حال حاضر مقدمات فراخوان فروش سهام و ثبت قانونی آن در دست پیگیری است.

  عظیمی زاده در پایان با ابراز امیدواری از تحول در امر توسعه شهرستان، تصریح کرد: امیدواریم با توجه به گستردگی شرح فعالیت شرکت و استقبال خوب شهروندان شاهد تحول چشمگیر در امر توسعه در تمام زیر ساخت ها و بخش ها در سطح شهرستان باشیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها