دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
 •   

  جبهه مقاومت امروز در بیخ گوش اسرائیل پایگاه دارد/دیگر اسرائیل روی امنیت و ثبات را نخواهد دید

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: اگر امروز بحث خروج ایران از جنوب سوریه را مطرح می کنند به دلیل این است که پایگاه های جبهه مقاومت بیخ گوش اسرائیل است.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با توصیه به کسب تقوا، اذعان داشت: کسب تقوا یکی از […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: اگر امروز بحث خروج ایران از جنوب سوریه را مطرح می کنند به دلیل این است که پایگاه های جبهه مقاومت بیخ گوش اسرائیل است.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با توصیه به کسب تقوا، اذعان داشت: کسب تقوا یکی از دستورات مکرر خداوند متعال و کلام معصومین (ع) است؛ در فرصت باقی مانده از ماه مبارک رمضان کسب تقوا داشته باشیم و همواره مراقب باشیم آن چه به دست آورده ایم ارزان و به راحتی مفروشیم.

  وی در ادامه تصریح داشت: دعا و نیایش یکی ابزار بندگان خدا با پروردگار عالم است؛ یکی از دستاوردهای ماه مبارک رمضان هم دعا است؛ دعا به معنای خواندن است و در معنای اصطلاح قرآنی و دینی دعا کردن به معنای عرض حاجت به سوی خداوند بردن است؛ خداوند انسان را به دعا و درخواست تشویق می کند؛ بین دعا و استجابت دعا فاصله ای نیست؛ تا شرایط لازم برای دعا برقرار نباشد و موانع برطرف نشود اگر صدها سال دعا کنیم به جایی نمیرسد؛ باید شرایط را شناخت و موانع اجابت دعا را آسیب شناسی و برطرف کرد.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به شرایط دعا گفت: طبق فرمایش پیامبر (ص) هر زمانی که دل شما سبک و نازک شد و با کوچک ترین چیزی به لرزه درآمد در آن زمان دعا کنید؛ دل هایی که قساوت قلب دارند شرایط دعا کردن را ندارند؛ حالت خشوع و خضوع در دعا از شرایط آن است.

  وی در خطبه های دوم نماز عبادی-سیاسی جمعه با اشاره به آثار منفی گناه گفت: گناه لذت دعا و مناجات را از انسان سلب می کند و مانع استجابت دعا می شود؛ تا گناهکار باشیم هر چه دعا کنیم مورد استجابت واقع نخواهد شد؛ دعا از زبانی کنید که با آن گناه نکرده باشید؛ اثر منفی گناه این است که توفیق عبادت و دعا پیدا نمی کنیم.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند با تاکید بر اهمیت انقلابی بودن بیان داشت: امروز بسیاری از توفیقات ما ناشی از تفکرات انقلابی است که امام (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری به ملت داده اند؛ در زمانی که پهلوی حکومت می کرد امام (ره) مخالفت خود را با صدای بلند با اقدامات اسرائیل و استکبار جهانی اعلام کرد؛ امروز مسئله قدس مسئله انسانیت و بشریت است؛ شاهد جنایات و کشته و مجروح شدن قریب به ۲۰۰ نفر از فلسطینیان در روز نکبت بودیم.

  وی تاکید داشت: اگر امروز بحث خروج ایران از جنوب سوریه را مطرح می کنند به دلیل این است که پایگاه های جبهه مقاومت بیخ گوش اسرائیل است؛ اگر دشمن بخواهد جسارتی کند ایران با اقتدار مضاعف در مقابل دشمن ده ها موشک به سوی اسرائیل و متحدان آنها روانه خواهد کرد؛ از این به بعد اسرائیل روی امنیت و ثبات را نخواهد دید؛ امروز نوع جهاد و مبارزه تغییر کرده است.

  خطیب نماز جمعه فیروزکوه اشاره داشت: امروز ایران را در مسئله موشکی به چالش می کشند و نه تنها می خواهند از فناوری هسته ای که از صنعت موشکی هم می خواهند دست بکشیم؛ اروپا هم همانند امریکا امتحان خود را پس داده و قابل اعتماد در هیچ حوزه ای نیستند؛ کسانی که یک روزی شعار نه غزه نه لبنان سر دادند نه سر در آخور ایران دارند و نه سر در آخور غزه و لبنان دارند؛ ایرانی هستند اما قبلگاه آنها امریکا و اسرائیل است؛ مردم مشکلات فراوانی دارند اما با قوت و اقتدار در مقابل دشمنان خاصم ایران اسلامی ایستادگی خواهند کرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها