دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66509
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
 •   

  حوزه گردشگری فرصتی برای درآمد پایدار و اشتغال جوانان است

  دهیار جدید روستای هرانده، با بخشدار مرکزی فیروزکوه، در خصوص حوزه گردشگری روستا و بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های این روستا دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سید احد حسینی، دهیار جدید روستای هرانده، با سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، مورخ ۲۱ خرداد ماه سال جاری در بخشداری مرکزی در خصوص […]


  دهیار جدید روستای هرانده، با بخشدار مرکزی فیروزکوه، در خصوص حوزه گردشگری روستا و بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های این روستا دیدار و گفتگو کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سید احد حسینی، دهیار جدید روستای هرانده، با سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، مورخ ۲۱ خرداد ماه سال جاری در بخشداری مرکزی در خصوص حوزه گردشگری روستای هرانده و بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های این روستا دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی، به ارائه راهبردها و روش هایی برای انجام بهتر و فنی تر جهت انجام پروژه ها به سید احد حسینی، دهیار روستای هرانده  ارائه داد.

  بخشدار مرکزی به پتانسیل های موجود در روستای هرانده در زمینه گردشگری اشاره کرد و گفت: باید از این فرصت بهترین استفاده را کرد تا درآمدی پایدار برای دهیاری و ایجاد فرصت اشتغال برای جوانان روستا فراهم کرد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها