دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65425
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
 •   

  دهیاران نمایندگان دولت در روستاها هستند

  جلسه ی هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی در بخشداری مرکزی برگزار شد. ‍ به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ی هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی در بخشداری مرکزی برگزار شد. سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در این جلسه اظهار داشت: دهیاران رابط بین مردم و دولت می باشند و در صف مقدم دولت قرار […]


  جلسه ی هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی در بخشداری مرکزی برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ی هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی در بخشداری مرکزی برگزار شد.

  سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در این جلسه اظهار داشت: دهیاران رابط بین مردم و دولت می باشند و در صف مقدم دولت قرار دارند در واقع نمایندگان دولت در روستاها هستند.

  بخشدار مرکزی به شرح وظایف دهیاران به دلیل عوض شدن بعضی از دهیاران اشاره کرد و اظهار داشت: دهیاران همان وظایفی را که شهرداران در شهر دارند دهیاران در روستا دارند در واقع شرح وظایفشان یکی می باشد.

  وی افزود: شوراها نباید جور دهیاران را در روستا بکشند دهیاران باید در روستا حضور داشته باشند پیشنهاد هرکاری یا پروژه ای ابتدا باید از سوی دهیار باشد بعد به تصویب شورا برسد و مرحله اجرا و انتخاب پیمانکار صرفا به عهده دهیار و طبق قانون است.

  سید علی رحیمی تصریح کرد: دهیارانی که اطلاعات کافی در مورد روستا و مسائل و مشکلات آن ندارند نمی توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند دهیاران همچنین باید اصطلاحات فنی و مهندسی را به خوبی فرا بگیرند و اگر لازم بود در کلاس نقشه کشی که در فنی حرفه ای برگزار می شود شرکت کنند تا مبادا در پروژه ای از طرف پیمانکاران تخلفی صورت بگیرد.

  وی بیان داشت: دهیاران مدیر بحران ،مدیر سیاسی و مدیر عمرانی یک روستا هستند دهیاران باید در روستا مدیریت کنند و ناظر باشندکه همه چیز طبق قانون اجرا می شود و حتما آیین نامه شوراها را مطالعه کنند و بر آن مسلط شوند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها