دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66290
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
 •   

  راهپیمایان در روز قدس طومار اسرائیل را در هم پیچیدند/ لزوم رعایت شروط رهبری در مذاکره با اروپایی‌ها

  راهپیمایی عظیم روز قدس از ساعت ۱۰ امروز در بیش از ۹۰۰ نقطه کشور با حضور مردم روزه‌دار و استکبارستیز ایران اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار “روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت” از دقایقی پیش در بیش […]


  راهپیمایی عظیم روز قدس از ساعت ۱۰ امروز در بیش از ۹۰۰ نقطه کشور با حضور مردم روزه‌دار و استکبارستیز ایران اسلامی برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار “روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت” از دقایقی پیش در بیش از ۹۰۰ نقطه کشور برگزار شد.

  روز قدس، روز خروش و خیزش جهانی امت اسلام و انسان‌های آزاده، است و بار دیگر در این روز ملت‌های مسلمان و مستضعفین جهان در حمایت از مظلومان عالم، به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین، از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت می‌کنند.

  بی‌شک راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری خواهد داشت؛ چراکه علاوه بر جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال ۷۰ ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک ترامپ در انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.

  امروز ملت انقلابی ایران اسلامی یک‌صدا با هم در خیزشی عظیم در کنار جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

   

  امضای طومار در اعتراض به سند ۲۰۳۰ در مسیر راهپیمایی

  غرفه با محتوای فرهنگی در مسیر راهپیمایی راهپیمایان روز قدس در تهران اقدام به روشنگری در محتوای سند ۲۰۳۰ می‌کند.

  در این غرفه که در مسیر  خیابان انقلاب ما بین چهارراه ولی‌عصر (عج) و میدان انقلاب قرار دارد بروشورهایی در همین راستا بین مردم توزیع و بنرهایی در مسیر راهپیمایی نصب شده است.

  همچنین طوماری در اعتراض به محتوای سند ۲۰۳۰ تهیه شده که راهپیمایان تهرانی آن را امضاء می‌کنند.

  جمعی از کلیمیان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

  جمعی از اعضای جامعه کلیمیان ایران در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

  این دسته از کلیمیان کشورمان با حضور در میدان فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع فلسطین را محکوم کردند.

   

  حضور خانواده شهدای هسته‌ای در راهپیمایی پرشکوه روز قدس

  مردم شهر تهران همزمان با راهپیمایان و روزه‌داران روز قدس به خیابان‌های شهر تهران آمده و با ابراز انزجار از آمریکا و استکبار جهانی بار دیگر حضور پرشکوه خود را به منصه ظهور گذاشتند.

  در این میان حضور خانواده شهدای هسته‌ای ازجمله رضایی‌نژاد و احمدی‌روشن به چشم می‌خورد که با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا»‌انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل اعلام کردند.

  تشییع جنازه استکبار جهانی و آخرین میخ مردم تهران به تابوت اسرائیل

  مردم شهر تهران در راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حضور پرشکوه خود را به منصه ظهور گذاشتند.

  در چهارراه وصال تهران هم در میان شعارهای پی در پی مردم و اعلام انزجارشان از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی، تابوت اسرائیل به چشم می‌خورد که روی آن نوشته شده بود این آخرین میخ به تابوت اسرائیل است.

  بر اساس این گزارش، مردم حاضر در چهارراه وصال با حرکت به سمت دانشگاه تهران به جمع راهپیمایان خواهند پیوست.

  روزه‌داران تهرانی: به آمریکا دیگر اعتماد نخواهیم کرد

  مردم شهر تهران همزمان با راهپیمایان و روزه‌داران روز جهانی قدس با سر دادن شعارهایی همچون ما همه با هستیم پشت ولایت هستیم و در دست داشتن پلاکارت‌هایی با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر سازش‌گر تأکید کردند که هرگز با استکبار جهانی و آمریکا سازش نخواهیم کرد.

  گفتنی است مردم شهر تهران از خیابان‌های مختلف در مصلی دانشگاه تهران جمع خواهند شد و با سر دادن شعارهایی انزجار خود را از استکبار جهانی بار دیگر اعلام خواهند کرد.

  استقرار صندوق دریافت کمک‌های مردمی به جهاد فرهنگی

  مردم شهر تهران همزمان با راهپیمایان سایر شهرهای کشور انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند. 

  در این بین و در حاشیه این راهپیمایی صندوق دریافت کمک‌های مردمی برای جهاد فرهنگی مشاهده می‌شد که از مردم برای کمک در حوزه فرهنگی و جهاد در این عرصه درخواست کمک شده بود.

   

  راهپیمایان تهرانی طومار نابودی اسرائیل تا ۲۵ سال آینده را امضا کردند

  راهپیمایان شرکت کننده در مراسم روز جهانی قدس در میدان فلسطین تهران طوماری حاوی مضامین مبارزه با رژیم صهیونیستی و پیش‌بینی نابودی این رژیم امضا کردند.

  این طومار بزرگ حاوی دو جمله «من عاشق مبارزه با صهیونیسم هستم» و پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب بود مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آ‌ینده را نخواهد دید.

   

  ابتکار یک جوان در طراحی شعار مرگ بر آمریکا

  راهپیمایی روز قدس امسال با حاشیه‌هایی همراه است از جمله عکس زیر:

  مردم تهران همزمان با مردم سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس با حضور باشکوه در خیابان‌ها بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دادند.

  در حال حاضر هم در شهر تهران هم مردم با حضور از جای جای مختلف شهر و با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در نقطه مرکزی واقع در میدان آزادی در حال جمع شدن هستند. 

  در چهارراه وصال تهران شاهد حضور پرشکوه مردم در حمایت از فلسطینی‌ها و انزجار از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی هستیم. 

  اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی مشاهده می‌شوند و جمعی از ایثارگران و جانبازان عرصه دفاع مقدس، جوانان و نوجوانان و حتی افراد میانسال هم در این بین مشاهده می‌شوند.

  * آغاز راهپیمایی روز قدس در شهرهای کشور

  راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در استان خراسان‌رضوی و مشهدمقدس همزمان با سراسر کشور از لحظاتی پیش آغاز شد.

  این مراسم در شهرهای مختلف باشکوه خاصی در حال برگزاری است و راهپیمایان از خیابان های اصلی راهپیمایی خود را آغاز کرده و به سمت میادین اصلی شهرها در حال حرکت هستند.

  مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا شعارهایی هستند که بیشتر از قبل از سوی مردم تکرار می شوند.

   

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها