دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65967
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
 •   

  روستای کمند اولین روستا در دهستان پشتکوه که گازرسانی خواهد شد

  بخشدار مرکزی فیروزکوه، در جمع اهالی روستای کمند از گازرسانی به این روستا خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ‎سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در جمع اهالی روستای کمند از گازرسانی روستای کمند خبر داد. سید علی رحیمی در جمع اهالی کمند اظهار داشت: اولین روستایی که در دهستان پشتکوه گازرسانی خواهد شد روستای […]


  بخشدار مرکزی فیروزکوه، در جمع اهالی روستای کمند از گازرسانی به این روستا خبر داد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ‎سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، در جمع اهالی روستای کمند از گازرسانی روستای کمند خبر داد.

  سید علی رحیمی در جمع اهالی کمند اظهار داشت: اولین روستایی که در دهستان پشتکوه گازرسانی خواهد شد روستای کمند است و از شهریور امسال عملیات اجرایی خواهد شد.

  وی افزود: در بحث راه که برخی از عزیزان نگران دو بانده شدن آن هستند باید گفت امروزه تغییر و تحولات در دنیا بسیار زیاد است و این ما هستیم که باید تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم چه بسیاری از روستا که اگر این اتفاق برای آنها می افتاد بسیار خوشحال هم می شدند.

  بخشدار مرکزی در ادامه خاطر نشان کرد: در بحث پروژهای عمرانی نیز شورای اسلامی و دهیار این روستا فعالیت خوبی دارند و از بخش جرائم نیز به این روستا بودجه اختصاص خواهد یافت که امیدواریم دهیار و شورای اسلامی زمینه اشتغال زایی را فراهم کنند تا یک درآمد پایدار برای روستا فراهم شود چرا که این ارزش افزوده ای که هم اکنون دولت و مجلس به دهیاری ها تخصیص دانند در آینده خبری از آن نیست و در قانون هم دهیاری مانند شهرداری خودکفا تعریف شده است.

  سید علی رحیمی تصریح کرد: در بحث سنگ معدن ما تابع تصمیم مردم هستیم، با هم مشورت کنند، سه راه بیشتر وجود ندارد، یا اینکه از این معدن چشم پوشی کنند یا از آن معدن سهام بگیرند و راه سوم اینکه خودشان برعهده بگیرند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها