دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66612
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
 •   

  شورای اسلامی شهر و روستا راه ارتباط مردم و مسئولین است

  در جلسه با بخشدار مرکزی فیروزکوه، ارائه عملکرد شورای اسلامی روستای دهگردان با حضور دو تن از اعضای این شورا صورت گرفت. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، قاسم سنگینیان و مجتبی سنگینیان، دو تن از اعضای شورای اسلامی روستای دهگردان، مورخ ۲۴ خرداد ماه در بخشداری مرکزی با سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، دیدار […]


  در جلسه با بخشدار مرکزی فیروزکوه، ارائه عملکرد شورای اسلامی روستای دهگردان با حضور دو تن از اعضای این شورا صورت گرفت.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، قاسم سنگینیان و مجتبی سنگینیان، دو تن از اعضای شورای اسلامی روستای دهگردان، مورخ ۲۴ خرداد ماه در بخشداری مرکزی با سید علی رحیمی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، دیدار و گفتگو کردند.

  در این دیدار قاسم سنگینیان و مجتبی سنگینیان، اعضای شورای اسلامی روستای دهگردان، به ارائه گزارش عملکرد این دوره شورای اسلامی روستای دهگردان پرداختند.

  سید علی رحیمی در حضور اعضای شورای اسلامی روستای دهگردان، اظهار داشت: شورای اسلامی یک رکن مهم در نظام جمهوری اسلامی است در واقع یک برکت و نعمت است که به انتخاب مردم نمایندگانی از جنس خود آنها انتخاب شده که می توانند صدای اهالی را به گوش مسئولین برسانند.

  وی در ادامه افزود: همگی ما به خاطر این مردم در این جایگاه هستیم و تمام دغدغه مان باید بررسی مشکلات و مسائل مردم باشد و به حمدلله اعضای شورای اسلامی روستاهای فیروزکوه خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت هستند که انشاالله خداوند اجرشان را به بهترین شکل خواهد داد.

  انتهای خبر/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها