دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66648
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
 •   

  صهیونیست زائیده استکبار جهانی است/ماه رمضان نمونه ای برای ۱۱ ماه دیگر است

  نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با حضور مردم متدین این شهرستان و مسئولین اداری، نظامی و انتظامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با حضور مردم متدین این شهرستان […]


  نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با حضور مردم متدین این شهرستان و مسئولین اداری، نظامی و انتظامی برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با حضور مردم متدین این شهرستان برگزار شد.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با توصیه تمام نمازگزاران به تقوای الهی، گفت: خداوند را شاکریم توفیق نماز، روزه، برخورداری از شب‌های قدر را به ما عطا کرده است؛ حضرت امیرالمومنین (ع) فرموده‌اند زمانی برای ما عید است که عبادات ما مورد قبول و سپاس پروردگار قرار گرفته باشد؛ خوشا به حال کسانی که احکام الهی را در این ماه اجرا کردند.

  وی تصریح کرد: ماه رمضان ماهی نمونه برای یازده ماه دیگر است و ما باید خود را برای ۱۱ ماه دیگر در این ماه بیمه کنیم؛ هر چه عبادت و ذکر خدا در این ماه داشتیم در ماه‌های دیگر نیز باید این چنین باشد؛ سعی کنید همانند ماه رمضان که از گناه دوری می‌کردیم در ماه‌های دیگر این چنین باشیم.

  خطیب نماز عید سعید فطر در ادامه خاطرنشان کرد: امروز عید مسلمانان است، همه مسلمانان در منظر پروردگار این عید را جشن می گیرند چرا که احکام الهی را اجرا کرده و یک ماه بندگی خداوند را کردند.

  وی با اشاره به این که مسلمانان باید درباره مسائل دنیا آگاه و با بصیرت باشند، تاکید کرد: مسلمانان باید بصیر و آگاه و بیدار باشند؛ اگر مسلمانان دنیا ید واحد باشند هیچ دشمنی نمی‌تواند در مقابل آنها عرض اندام کند؛ امروز هر چالشی که در دنیا داریم، نه فقط در منطقه، بلکه هر آسیبی در دنیا داریم از صهیونیست است؛ البته صهیونیست ها هرگز در زمره یهودیان نیستند؛ صهیونیست همانند داعش زائیده استکبار و استعمار جهانی است.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند در پایان با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص)، گفت: طبق فرمایش رسول خدا (ص) چون اول ماه شوال می رسد منادی ندا می دهد برای نماز و گرفتن جوایز بشتابید؛ امروز روز گرفتن جایزه و عیدی است؛ سی روز وظیفه انسانی و بندگی را انجام دادیم و خدا امروز هدیه به بندگان خود خواهد داد که بسان جوایز سلاطین نیست، خداوند گناهان ما را می آمرزد و بهشت را برای این چنین بندگان خود آماده می‌سازد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها