دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65884
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
 •   

  لازمه پدافند غیرعامل آموزش، فرهنگ سازی و عزم ملی و عمومی مردم است

  جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان فیروزکوه به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست مهندس کریمی، معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی […]


  جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان فیروزکوه به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست مهندس کریمی، معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

  مهندس کریمی، معاون سیاسی -انتظامی فرمانداری، ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه بیان داشت: اولین جلسه  شورای پدافند غیرعامل در سال جاری است که طبق سنوات گذشته برگزار می شود؛ پدافند غیرعامل موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است و بایستی به آن توجه ویژه داشته باشیم تا بتوانیم در مواقع حساس که با این مسائل مواجه می شویم وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم.

  وی افزود: پدافند غیرعامل یک سند راهبردی است که لازمه ی آن در ابتدا آموزش، فرهنگ سازی و عزم ملی و عمومی مردم است؛ بر این اساس در سطح کشور تصمیماتی اتخاذ و وظایفی برای  همه تعریف شده است.

  معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری تاکید کرد: امنیت و ثبات یکی از وظایف اصلی دولت خصوصاً مراکز حیاتی و حساس است چرا که دشمن در مواقع حمله مراکز حساس جامعه را در نظر می گیرد؛ مهم ترین وظیفه ای که ما در آن شرایط داریم،  در ابتدا حفاظت از جان مردم است؛ از تاسیسات و تجهیزات حفاظت نمائیم و خدمات ضروری و نیازهای اساسی شهروندان را مورد توجه قرار داده و بتوانیم از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم.

  وی در ادامه با اشاره به ابلاغ تصمیمات اتخاذ شده تصریح کرد: وظیفه داریم در راستای عملیاتی شدن و استفاده به موقع از آنها با برنامه ریزی اعم از آموزش در مجموعه ادارات تلاش کنیم؛ هر دستگاه طبق احکامی که در حوزه کاری خود دارند به این مسائل بپردازند و نتایج را به فرمانداری ارسال کنند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها