دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66071
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
 •   

  ما پرچم دار مسئله آزادی فلسطین در ۸۰ کشور اسلامی و غیر اسلامی هستیم

  جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس به ریاست معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس به ریاست علی اکبر کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری […]


  جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس به ریاست معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس به ریاست علی اکبر کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری برگزار شد.

  کریمی، معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری، ضمن خیرمقدم به حضار و تسلیت لیالی قدر بیان داشت: این ایام، شب های بیداری دل و فطرت انسان و فرصتی برای عبادات است تا آینده ای بهتر برای خود ترسیم کنیم و خواستار پیروزی مسلمانان بر مستکبران جهان از خداوند متعال باشیم.

  وی در ادامه ضمن تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره) اظهار داشت: ماه خرداد، ماهی به یاد ماندنی در تاریخ ایرانیان است که دو واقعه مهم در سال های ۴۳ و ۶۸ در آن رخ داده است.

  معاون سیاسی – انتظامی فرمانداری با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) از ابتدا آزادی فلسطین را مورد توجه قرار دادند و هر ساله ما پرچم دار این موضوع در ۸۰ کشور اسلامی و غیر اسلامی هستیم؛  روز قدس متعلق به جهان اسلام است؛ این وظیفه بر همگان است تا با حضور پر شور علیه مستکبران در راهپیمایی حاضر شوند.

  همچنین تاکید کرد: دشمنان اظهار کرده اند که در دو اتفاق، پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی موفقیت ما را دیده اند. اگر امروزه جایگاهی در جهان داریم به دلیل همین حضورهای پر رنگ مردم است که از مهم ترین آنها حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها