دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66145
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
 •   

  نتیجه معکوس تلاش کشورهای استکباری برای اثرگذاری بر انتخابات عراق و لبنان/ مردم لبنان و عراق به آمریکا و سیاست‌های آنها در منطقه “نه” گفتند

  فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه مردم عراق و لبنان در این انتخابات به آمریکا و رژیم صهیونیستی “نه “بزرگی گفتند عنوان کرد: کشورهایی در منطقه که با هزینه مالی در منطقه سعی داشتند این انتخابات ها را به حاشیه برانند در نهایت دیدند که مردم را نمی توانند فریب بدهند. به گزارش پایگاه […]


  فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه مردم عراق و لبنان در این انتخابات به آمریکا و رژیم صهیونیستی “نه “بزرگی گفتند عنوان کرد: کشورهایی در منطقه که با هزینه مالی در منطقه سعی داشتند این انتخابات ها را به حاشیه برانند در نهایت دیدند که مردم را نمی توانند فریب بدهند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سردار یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ و فرمانده قرارگاه شهید فهمیده در خصوص انتخابات اخیر در عراق و لبنان و پیام آن به ایادی استکبار و حامیان منطقه اظهار داشت: بهترین پیامی که انتخابات عراق و لبنان داشت مردم سالاری و توجه مسئولان به مردم این کشور ها بود.

  وی در ادامه افزود: نتایج انتخابات اخیر در این دو کشور به کشورهای استکباری نشان داد که هرتلاشی برای تحمیل عقاید خود به مردم این دو کشور انجام دهند با نتیجه عکس مواجه می شوند و این کشورها جایگاهی در عراق و لبنان ندارند.

  فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه مردم عراق و لبنان در این انتخابات به آمریکا و رژیم صهیونیستی “نه “بزرگی گفتند عنوان کرد: کشورهایی در منطقه که با هزینه مالی در منطقه سعی داشتند این انتخابات ها را به حاشیه برانند در نهایت دیدند که مردم را نمی توانند فریب بدهند و مردم عراق و لبنان به آنها اعلام کردند که کشورهای حامی استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل جایگاهی در سیاست داخلی لبنان و عراق ندارند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها