دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 66309
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
 •   

  نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن در فیروزکوه

  همزمان با ایام مبارک رمضان به منظور ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی، نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن از انتشارات مکتب اهل بیت از استان قم در فیروزکوه گشایش یافت.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با ایام مبارک رمضان نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن از انتشارات مکتب اهل بیت از استان قم در […]


  همزمان با ایام مبارک رمضان به منظور ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی، نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن از انتشارات مکتب اهل بیت از استان قم در فیروزکوه گشایش یافت.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با ایام مبارک رمضان نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن از انتشارات مکتب اهل بیت از استان قم در فیروزکوه گشایش یافت.

  علیرضا فرزان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز، ضمن اعلام این خبر افزود: با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ قرآنی، نمایشگاه و فروشگاه کتاب بهار قرآن در شهرستان فیروزکوه گشایش یافت.

  وی افزود: این نمایشگاه و فروشگاه در شهر ارجمند فرهنگسرای غدیر و در فیروزکوه از تاریخ  ١٢ الی ٢٣ خرداد ماه با ۴٠ در صد تخفیف پذیرای علاقمندان کتاب و کتاب خوانی و مکتب قرآنی است.

  علیرضا فرزان هم چنین تاکید کرد: این نمایشگاه هم چنین به صورت سیار نیز در این ایام در خدمت همشهریان و روستائیان شهرستان فیروزکوه است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها