دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 65643
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
 •   

  هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی ” قلیان، سمی برای سلامت خانواده”

  اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح شبکه بهداشت شهرستان فیروزکوه در هفته ملی بدون دخانیات با همکاری ارگان های ذیربط اجرایی می شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، هر ساله به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات، ۳۱ ماه می مصادف با ۱۰ خرداد، اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح شبکه بهداشت شهرستان […]


  اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح شبکه بهداشت شهرستان فیروزکوه در هفته ملی بدون دخانیات با همکاری ارگان های ذیربط اجرایی می شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، هر ساله به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات، ۳۱ ماه می مصادف با ۱۰ خرداد، اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح شبکه بهداشت شهرستان فیروزکوه با همکاری ارگان های ذیربط جهت ساماندهی و گسترش فرهنگ عدم عرضه محصولات دخانی به ویژه قلیان در اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی صورت می پذیرد.

  امسال نیز هفته بدون دخانیات با هدف کاهش بیماری های قلبی و عروقی و با عنوان دخانیات و بیماری قلبی با شعار جهانی” TOBACCO BREAKS HEARTS” از تاریخ پنجم لغایت دهم خردادماه در مراکز تحت پوشش این شبکه برگزار شد.

  مجتبی بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، در خصوص اقدامات شبکه بهداشت و درمان در هفته ملی بدون دخانیات گفت: در طی این هفته برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، آموزش به گروه های هدف نونهالان و نوجوانان، آموزش کارگران در کارگاه ها و کارخانجات مختلف و مراکز کارگری و اتحادیه های مربوطه، بهره گیری از سخنان و رهنمودهای روحانیون و ائمه جمعه به منظور آگاه نمودن اقشار مختلف جامعه، اقدامات و فعالیت های تبلیغاتی از قبیل تهیه پوستر، پمفلت و تیزر های تبلیغاتی حول محور شعار امسال، نظارت و تشدید بازرسی از مراکز و اماکن عرضه و تبلیغ کننده دخانیات بخصوص قلیان در دستور کار قرار گرفت.

  قابل ذکر است که بر همین اساس ایام  این هفته به عنوان هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی ” قلیان، سمی برای سلامت خانواده” و عناوین  هر یک از روزهای آن به شرح ذیل در نظر گرفته شده است:

  شنبه مورخ ۹۷/۳/۵  ” جوانان علیه قلیان”

  یکشنبه مورخ ۹۷/۳/۶  ” خانواده ی سالم با دوری از قلیان ”

  دوشنبه مورخ ۹۷/۳/۷  ” قهوه خانه سالم عاری از دخانیات”

  سه شنبه مورخ ۹۷/۳/۸  ” دوری از دخانیات، حق شهروندی ”

  چهارشنبه مورخ ۹۷/۳/۹ ” تعهد و مسئولیت اجتماعی در پیشگیری از دخانیات ”

  پنجشنبه مورخ ۹۷/۳/۱۰  ” دوری از قلیان برای سلامت قلب”

  جمعه مورخ ۹۷/۳/۱۱ ” آموزه های دینی علیه قلیان

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها